Euharistiskās procesijas organizatoru tikšanās jeb Kungs izies ielās!

Otrdien,1.aprīlī, plkst. 19.00 Mātes Terēzes tuvākmīlestības ordeņa Žēlsirdības misionāru mājā, Ludzas ielā 6/8, notika Euharistiskās procesijas (kas notiks maija beigās) organizētāju darba grupas pirmā tikšanās, kurā ņēma dalību A. Kravalis, I. Tolstovs, A. Šablovskis, kustība Pro Sanctitate, A. Brikmanis, Mātes Terēzes tuvākmīlestības ordeņa Žēlsirdības misionāres māsas, I.Pujāte. Noritēja svarīgu jautājumu apspriešana, pieredzes apmaiņa par procesijas norisi citās valstīs.

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, ko izskatīja tikšanās reizē, ir – aktivizēt un aicināt priesterus un draudzes cilvēkus ņemt dalību šīs procesijas organizēšanā un, protams, tajā arī piedalīties. Tā būs pirmā tāda veida iespēja ikvienam kristietim apliecināt savu ticību, un ne jau tikai Baznīcas sienās, bet uz ielas. Pilsēta redzēs, ka šeit dzīvo tādi cilvēki, kas ir kristieši un tic Dievam.

Kungs izies ielās! Vai mēs dosimies kopā ar Viņu? Ja, kristieša sirds ir ar Kungu un atbalsta Kunga idejas, tad piesakieties kopā ar mums sagatavot šo tikšanos. Mums ir vajadzīga Jūsu palīdzība organizēšanas darbos. Palīdzēsim sagatavot Kungam ceļu!

foto:LRKB IC

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Adventa rekolekcijas

Rekolekcijas: “Dievs nevar būt par Tēvu nevienam, kam Baznīca nav par māti” (Sv. Ciprians). Kas ir Baznīca? Vai ārpus Baznīcas ir iespējama

Lasīt vairāk »