Svētceļojumā uz Sarkaņiem

No Rīgas šogad svētceļojumā uz Sarkaņiem pretī Dievam un Vasarsvētkiem dosies neliela grupa jauniešu – Gandarītāji no Sv. Franciska baznīcas. Jaunieši izbrauks piektdien 7.00 no Rīgas ar autobusu līdz Balviem, tālāk ar autobusu līdz Kārsavai un tad jau ar kājām.

Svētceļnieku maršruts būs: Kārsava – Stiglava – Bērzgale – Sarkaņi. Sarkaņos paredzēts ieiet svētdienas rītā, tieši uz Vasarsvētkiem.

Svētceļojuma laikā tiks lasītas un apcerētas Tēva Marija-Eugēnija meditācijas par Dievu, lūgšanu u.c., būs klusēšanas stundas (laiks iekšējais lūgšanai un apcerēm), lūgšanas Sv. Garam (Litānija u.c.), kā arī tiks vērsts skatiens un lūgšanas uz Dievmāti caur Rožukroni. Viss pārējais kā jau parasti svētceļojumā.

Ar šo svētceļojumu ir doma veicināt un attīstīt svētceļojumu tradīcijas Latvijā, iepazīstot Latvijas Baznīcas garīgās bagātības un kultūru, kā arī attīstīt gandarītaju (tas, kurš nes visu sev nepieciešamo līdzi pats)-svētceļnieku tradīciju. Nākotnē “Svētceļnieku-gandarītāju grupai” ir doma doties svētceļojumos arī uz citām Svētvietām ārpus Latvijas, varbūt pat uz Santjago de Compastella.

Informācijai! Nākamais “Svētceļnieku-gandarītāju grupas” ceļojums paredzēts no 1.augusta – 13.augustam uz Aglonu (no Skaistkalnes vai Madonas).

E.Purviņš

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti