28. janvārī notiks “Caritas Latvija” brīvprātīgo apmācības seminārs

28. janvārī, Rīgā, Klostera ielā 4 (Dzintara zālē) notiks “Caritas Latvija” brīvprātīgo apmācības seminārs, kurā aicināts piedalīties ikviens, kas vēlas iesaistīties “Caritas” žēlsirdības darbā.
Pirmajā semināra daļā dalībniekus uzrunās Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš, Mg. Iur., iepazīstinot ar brīvprātīgā tiesībām un pienākumiem, kā arī brīvprātīgā darba ekonomisko novērtējumu Latvijā. Lekcijā varēs uzzināt arī par Latvijas Samariešu apvienības pieredzi un brīvprātīgā darba perspektīvām.

Savukārt pēcpusdienā Inese Ieva Lietaviete, Mg. Psih., aplūkos tēmu “Dzīvesstāsts – kā sociālā darba metode saskarsmē ar cilvēkiem gados”.
Brīvprātīgo apmācības semināram iespējams pieteikties līdz 23. janvārim, rakstot uz e – pastu: caritaslatvia@gmail.com vai zvanot “Caritas” – tel. +371 29552102. Dalība seminārā ir par brīvu.
Pieaugušo neformālās izglītības programmas „Caritas Latvija brīvprātīgo sagatavotība” divu gadu ikmēneša semināru cikls tika uzsākts 2011. gada septembrī, un līdz šim semināri ir guvuši lielu atsaucību, pulcējot dalībniekus no visas Latvijas.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti