RARZI aicina uz viesprofesora Bernārda Kolebo lekcijām

20. jubilejas gadā Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts (RARZI) piedāvā viesprofesoru lekcijas. 23., 24., 30. novembrī un 1. decembrī RARZI viesosies Itālijas Universitārā institūta Sophia socioloģijas un komunikācijas profesors Bernārds Kolebo (Bernhard Callebaut), Dr. SSc, kurš lasīs lekcijas Baznīcas sociālās mācības kursa ietvaros bakalaura studiju programmā.

Profesora B. Kolebo lekcijas notiks 23. novembrī pl. 17.30-20.50, 24. novembrī – pl. 9.00-12.20, 30. novembrī – pl. 17.30-20.50 un 1. decembrī – pl. 9.00-12.20.

Profesors B. Kolebo ir studējis tiesību zinātnes un politiskās zinātnes Luvēnas universitātē Beļģijā, bet doktora grādu sociālajās zinātnēs ieguvis Sv. Akvīnas Toma Pontifikālajā universitātē Romā. Viņam ir 35 gadu pasniedzēja darba pieredze dažādās augstskolās un akadēmiskajos centros Beļģijā, Šveicē un Itālijā.

RARZI visu studiju programmu studenti, konsekrētās personas un priesteri vieslektoru lekcijas var klausīties bez maksas.

Pārējie interesenti tiek aicināti iepazīties ar RARZI noteikumiem klausītājiem, pieteikties RARZI biroja darba laikā vismaz vienu dienu pirms attiecīgā vieslektora lekcijām un samaksāt par viesprofesoru lekciju klausīšanos saskaņā ar RARZI pakalpojumu cenrādi. Samaksu var veikt skaidrā naudā pirms lekciju sākuma sekretārei kasierei Aivai Katlai M.Pils 2 vai ar pārskaitījumu uz RARZI kontu, norādot klausītāja vārdu uzvārdu un izvēlēto lekciju kursu. Ejot uz lekcijām, lūgums ņemt līdzi maksājumu apliecinoša dokumenta izdruku.

RARZI, LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti