Mainīts konkursa “Mēs kalpojam savā draudzē” noslēguma pasākuma datums

7. janvārī Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta Katehēzes metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas Katoļu ģimnāziju Latvijas katoļu draudžu jaunajai paaudzei izsludināja konkursu “Mēs kalpojam savā draudzē”. Konkursa un tā nolikuma apraksts paliek nemainīgs, taču ir mainījies konkursa noslēguma pasākuma datums. Konkursa bērniem un jauniešiem “Mēs kalpojam savā draudzē” noslēguma pasākums notiks 26. aprīlī plkst. 11.00 Rīgas katoļu ģimnāzijā, kur visi konkursa dalībnieki tiks aicināti uz draudžu jaunās paaudzes sadraudzības dienu, lai aplūkotu iesūtīto darbu izstādi, noskatītos interesantākos video, suminātu konkursa uzvarētājus un vienotos kopīgā maltītē, dziesmās, sarunās un spēlēs.

Ļoti gaidām pieteikumus konkursam. Savlaicīgi pieteikumi būs liels atbalsts mums – konkursa rīkotājiem.

Dārgie draudžu prāvesti, katehēti un draudžu locekļi, esiet atsaucīgi un iedrošiniet savas draudzes bērnus un jauniešus piedalīties šajā konkursā un līdz ar to arī katoļu Baznīcas Latvijā jaunās paaudzes sadraudzības dienā.

Pieteikšanās konkursam ir līdz 15. februārim, nosūtot pieteikumu, kurā norādīts dalībnieka vārds, uzvārds, draudze un darba veids. Pieteikumus sūtīt elektroniski uz e-adresi lolita_ergle@inbox.lv. Papildus informāciju var saņemt, zvanot Lolitai Ērglei pa tālr. 29527064. Konkursa nolikums ir publicēts www.rarzi.lv un www.katolis.lv.

RARZI Katehēzes metodiskā centra vadītāja Lolita Ērgle

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti