Pirmais Alfa kurss Daugavpils pusē

Pēc Alfa apmācību konferences, kas notika 8.februārī Daugavpilī, Alfa kursu 19. februārī vienlaicīgi uzsāka gan Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu draudze, gan Bebrenes Svētā Jāņa Kristītāja Romas katoļu draudze.

Daugavpilī Alfa atklāšanas pasākumā uzstājās Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas instrumentālais ansamblis, kam sekoja saviesīgs zviedru galds ar sarunām, priestera Andra Ševela uzruna par to, vai dzīvei ir jēga, informācija par turpmāko Alfa kursa darbības principu un liecības. Tā kā Daugavpils pusē Alfa kurss notika pirmo reizi, tad liecības par Alfa kursa nozīmi savā dzīvē sniedza Madonas Alfa kursa absolventi. Uz šo pasākumu ieradās 40 dažāda vecuma cilvēki. Priecēja īpaši tas, ka daudzi ieradās kopā ar saviem dzīvesdraugiem.

26. februārī bija pirmā tikšanās par tēmu „Kas ir Jēzus?”. To vadīja viens no Alfa kursu aktīviem atbalstītājiem Latvijā – priesteris Rihards Rasnacis. Šajā reizē bija ieradušies gan tie, kas bija atklāšanas pasākumā, gan arī daži jauni cilvēki, bet kopējais cilvēku skaits bija apmēram 40 cilvēki. Dalībnieki tika sadalīti četrās mazās grupiņās atkarībā no vecuma. Alfa kurss turpināsies deviņas nedēļas katru trešdienu plkst. 19:00. Kurss notiek krievu valodā.

Digna Tarvida

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Gavēņa kalendārs

“Gavēņa kalendārs” palīdz soli pa solim ik dienu sagatavot savu sirdi Kristus augšāmcelšanās svētkiem. Pēc iepriekšējā gada akcijas Radio Marija

Lasīt vairāk »