Palīdzi sagatavoties skolai!

“Nedēļā līdz skolas sākumam atbalstīsim tās ģimenes, kurās aug skolas vecuma bērni, bet iztikas līdzekļi ir nepietiekoši, lai iegādātos visas skolai nepieciešamās lietas,” aicina “Caritas Latvija” vadītāja Egita Volinska. 

Katoļu Baznīcas labdarības organizācija “Caritas Latvija” aicina līdz 15. septembrim ziedot rakstāmpiederumus, burtnīcas, klades, zīmēšanas piederumus, skolas somas, kā arī sporta apģērbu, apavus un rudens, ziemas āra apģērbu. 

Sagādātās lietas var nogādāt „Caritas Latvija” birojā Rīgā Katoļu ielā 14, iepriekš sazinoties pa tālr. 29552102, vai arī Jēkaba katedrālē, Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā, Rīgas Vissv. Trīsvienības baznīcā Purvciemā un Rīgas Sv. Alberta baznīcā Āgenskalnā pie dežurantes ar norādi Skolas akcijai.

Finansiāli varat atbalstīt, pārskaitot ziedojumu „Caritas Latvija” (reģ.nr. 40008086191) kontā (LV46HABA0551008657797) ar norādi Skolas akcijai.

Šie līdzekļi tiks izdalīti ģimenēm, par kurām rūpējās draudžu Caritas grupas, kā arī “Caritas Latvija” birojs nepieciešamās lietas nogādās Kalkutas māsām, kuras regulāri apciemo vairāk kā 60 bērni no trūcīgām ģimenēm.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti