Kā tikt uz un no Aglonas 24. septembrī?

Lai atvieglotu rīdzinieku un arī citu Latvijas iedzīvotāju nokļūšanu uz pāvesta Franciska celebrēto Svēto Misi Aglonā, 24. septembrī tiks nodrošināti ne tikai papildu vilcienu reisi, bet arī jauni papildu autobusu reisi. Tāpat tiks pagarināti arī atsevišķi jau esošie autobusu maršruti, ziņo VSIA “Autotransporta direkcija”.

24. septembrī paredzēti vairāki papildu autobusi maršrutā uz un no Aglonas. Autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas izbrauks plkst. 9.30, un pasažieriem būs iespēja iekāpt arī pieturvietās: Tirdzniecības centrs “Dole”, Ogres šoseja, Aizkraukles stacija, Jēkabpils (Kurzemes iela) un Preiļu autoosta, savukārt no Aglonas tas izbrauks plkst. 19.45 un apstāšanos veiks tajās pašās pieturvietās. Papildu autobusi paredzēti arī no Daugavpils, Rēzeknes, Preiļiem un Jēkabpils.
No Daugavpils uz Aglonu ar autobusu varēs doties plkst. 8.35 un plkst. 8.36, no Aglonas uz Daugavpili – plkst. 21.30 un plkst. 21.31. No Rēzeknes uz Aglonu autobusi aties plkst. 12.30 un plkst. 12.45, savukārt no Aglonas uz Rēzekni – plkst. 19.45 un plkst. 19.46. No Jēkabpils caur Preiļiem autobuss aties plkst. 8, bet atpakaļ dosies plkst. 22.25.

Kā ziņots, šajā dienā tiks norīkoti arī seši papildu vilcienu reisi – trīs no rīta uz Aglonas staciju un trīs vakarā uz Rīgu. Biļetes uz šiem reisiem var nopirkt tikai līdz un no Aglonas. Vilcieniem no Aglonas stacijas uz Aglonu tiks nodrošināti desmit autobusi katram reisam, uz kuriem papildu biļete nebūs vajadzīga. Braucieniem būs derīga vilciena biļete, kas būs jāuzrāda pirms iekāpšanas autobusā. Pēc pasākuma no Aglonas uz dzelzceļa staciju pasažieriem arī būs pieejami autobusi, kam arī būs derīga vilciena biļete. Svarīgi atcerēties, ka tiks norīkoti autobusi uz katru konkrēto vilcienu. Autobusā būs derīga tikai tā biļete, kas būs nopirkta attiecīgajam vilcienam. Gan šī iemesla dēļ, gan arī tāpēc, lai tiktu nodrošināta vieta sabiedriskajā transportā, pasažieri tiek aicināti iegādāties vilciena biļetes iepriekšpārdošanā.

Tiem, kas pēc dievkalpojuma atgriezīsies Rīgā, būs iespēja izmantot nakts transportu, kas no Centrālās stacijas, Stacijas laukuma, Merķeļa ielas un E.Birznieka-Upīša ielas plkst. 24.30, plkst. 1.30 un plkst. 2.20 dosies dažādos maršrutos (sīkāk skatīt šeit).

Autobusu un vilcienu saraksti uz un no Aglonas 24. septembrī pieejami mājaslapas www.atd.lv sadaļā “Kustības saraksti”.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti