Liturģiskās mūzikas darbnīcas ar Vissvētāko Jaunavu Mariju

Arī šajā rudenī Liepājas Sv. Dominika klosterī atsāksies liturģiskās mūzikas darbnīcu cikls. Tajās uzklausīsim konferences par liturģiju, kopā lūgsimies un mācīsimies jaunas dziesmas. Aicināti piedalīties tajās visi, kam interesē Baznīcas liturģija, kā arī patīk kopīgi dziedāt, slavējot Dievu, īpaši draudžu koru vadītājiem un dziedātājiem. 

Iepriekšējā gadā vairāk pievērsāmies atsevišķiem liturģiskā laika periodiem. Šogad vēlētos šo darbnīcu norisi atvēlēt Dievmātei Marijai, un tāpēc pirmā darbnīcu sesija notiks jau šomēnes, Rožukroņa Karalienes mēnesī – 25., 26., 27. un 28. oktobrī (paskaidrojums tūlīt sekos).

Eksperimentālā kārtā, paklausot Aglonas bazilikas kora skolas dibinātājas Ievas 
Lazdānes ieteikumam un domājot par tiem, kuriem svētdienā jābūt atpakaļ kalpošanā savās draudzēs, rīkosim darbnīcas skolēnu brīvlaika nedēļā un sāksim jau ceturtdienas, 25. oktobra vakarā, un tēmu par Vissv. Jaunavu Mariju izvērsīsim līdz sestdienai, ar kulmināciju sestdienas. 27. oktobra Sv. Misē 12.00. Tomēr droši var piedalīties arī no piektdienas, 26. oktobra, un darbnīcu norise turpināsies līdz svētdienas Sv. Misei Sv. Dominika baznīcā, sagatavojot skaistus dziedājumus.
Kā jau teicu, šis zināmā būs eksperiments, noskaidrojot jums piemērotākos dalības laikus, un mēs, organizatori, pielāgosimies jūsu vajadzībām, lai visiem, neraugoties uz dalības laiku, būtu iespējams maksimāls ieguvums.

Kā allaž, dalībniekiem būs iespējams kopīgi ieturēt maltītes, lūgties rīta un vakara lūgšanas, uzklausīt t.Oskara OP lekcijas, saņemt nošu materiālus un dziedāt. Klosterī pieejamas naktsmājas. 

Pieteikties lūdzam laikus, lai varam sagatavot katram nepieciešamo – līdz 21. oktobra vakaram, rakstot lociki@gmail.com Kristīnei. Turpat arī informācija par norisi un iespējamo dalības ziedojuma apmēru.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti