Abonē katolisko presi nākamajam gadam!

Tuvojoties gada noslēgumam, katoliskās preses izdevēji aicina abonēt žurnālu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” un izdevumu “Mieram Tuvu” 2019. gadam.

Izdevumu “Mieram tuvu”, kurš iznāk reizi mēnesī, piedāvājot Dieva Vārdu un lūgšanas katrai dienai, kā arī ieskatu kāda svētā un mūsdienu liecinieka dzīvē, iespējams abonēt gan Latvijas Pasta nodaļās, gan mājaslapā www.mieramtuvu.lv. Pastā var noformēt abonementu par standarta cenu – 25,50 eiro gadā. Mājaslapā ir pieejami 3 abonementu veidi. Abonements “Ticība” nozīmē, ka par “Mieram Tuvu” tiek maksāta standarta cena – 25,50 eiro. Abonements “Cerība” paredzēts tiem cilvēkiem, kuriem ir mazāk līdzekļu un kuri līdz ar to spēj samaksāt mazāku summu. Savukārt tie, kas izvēlas abonementu “Mīlestība”, par “Mieram Tuvu” maksā vairāk, nekā standarta cenu, tādā veidā atbalstot mazāk turīgos izdevuma lasītājus.

“Mieram Tuvu” var abonēt uz gadu, pusgadu vai trim mēnešiem gan sev, gan kādam tuvam cilvēkam. Tāpat ir iespēja abonēt “Mieram tuvu” elektroniskā formātā kā “EPUB” vai “MOBI” failu.

Žurnālu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” var abonēt visās Latvijas Pasta nodaļās, kā arī internetā https://abone.pasts.lv/lv/. Gada abonementa maksa ir 16,80 eiro. Žurnāls iznāk katra mēneša otrajā piektdienā un nonāk draudžu grāmatu galdos, bet tie, kas abonē pastā, izdevumu pastkastītē saņem jau trešdien no rīta.

Vairāki cilvēki, īpaši tie, kuri daudz laika pavada sabiedriskajā transportā, kā arī ārzemēs dzīvojoši latvieši, ir izteikuši vēlmi žurnālu lasīt elektroniski. Žurnāla redaktore Ingrīda Lisenkova norāda, ka nākamā gada laikā ir plānots izstrādāt žurnāla elektronisko versiju internetā, bet pagaidām un arī 2019. gadā pastāv iespēja “Katoļu Baznīcas Vēstnesi” abonēt “pdf” formā un saņemt to savā elektroniskajā pastkastītē. Par šo iespēju var uzzināt vairāk, rakstot uz redakcijas e-pasta adresi: kbvestnesis@inbox.lv.

“Mūsuprāt, “Katoļu Baznīcas Vēstneša” abonements nākamajam gadam ir lieliska dāvana vecākiem, vecvecākiem, citiem tuviniekiem un draugiem Ziemassvētkos,” uzskata I. Lisenkova un turpina: “Tāpat kā gadagrāmata “Katoļu Kalendārs 2019”, plānotājs ar Svēto Rakstu lasījumiem 2019. gadam, kā arī spēle “Ticības dārgumi” lieliem un maziem atmiņas vingrinātājiem. Šīs lieliskās dāvanas meklējiet savu draudžu grāmatu galdos, bet ja tur to nav, tad rakstiet uz redakcijas e-pastu.”

Jautāta par to, par kādām tēmām nākamajā gadā varēs lasīt žurnāla abonenti un pircēji, redaktore atbild: “Šogad ir iecerēts vairāk runāt par Baznīcu Latvijā, konkrēti izaicinājumiem, ar kuriem tā saskaras, laju vietu Baznīcas struktūrā, tradīcijām. Šī gada pēdējais “Katoļu Baznīcas Vēstnesis”, kas iznāks 14.decembrī, ir veltīts tēmai “Veselība”. Šoreiz runa vairāk ir tieši par fizisko veselību un to, kā palīdzēt līdzcilvēkam, kas ir smagi saslimis. Lasītāji atradīs vairākas plašas intervijas ar ārstiem. Taču jau tagad redzam nepieciešamību runāt arī par mentālo veselību un tās saistību ar garīgo dzīvi, tā ka viens no nākamā gada žurnāliem, iespējams, būs veltīts šai tēmai. Tāpat vismaz viens no žurnāliem nākamgad noteikti būs veltīts ģimenes problemātikai un sociālekonomiskām norisēm valstī. Aicinām arī lasītājus iesaistīties un sūtīt savus tēmu ierosinājumus uz redakcijas e-pastu.”

LRKB IC

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti