Mariatonā vāks līdzekļus Radio Marija atbalstam Āfrikā, Dienvidamerikā un Armēnijā

Šonedēļ – 11. un 12. aprīlī – Radio Marija Latvija skanēs īpaša programma, jo notiks kārtējais mariatons – ziedojumu vākšanas kampaņa. Abas dienas ziedojumi netiks vākti radio pastavēšanai Latvijā, bet gan jaunu raidstaciju atbalstam. Radio Marija pasaules ģimene šogad īpaši aicina atbalstīt raidstaciju attīstību Āfrikā un Dienvidamerikā. Savukārt Radio Marija Latvija ir pieņēmusi lēmumu atbalstīt raidstaciju Armēnijā.

Ārmēnijā Radio Marija pastāv kopš 2012. gada, bet raida vien dažas stundas dienā. Šobrīd pasaules ģimene strādā pie tā, lai nodrošinātu Armēnijas Radio Marija ar satelītu un jaunu biroju, kas ļautu translēt visas dienas garumā, aizsniedzot tos armēņus, kas ir izceļojuši, jo no 8 miljoniem Armēnijas iedzīvotāju 5 miljoni ir pametuši valsti, skaidro Radio Marija Latvija.

Tāpat Radio Marija Latvija pārstāvji informē, ka mariatons šoreiz notiek Lielā gavēņa laikā, un tas nozīmē, ka tā būs iespēja praktizēt žēlsirdības darbus, varbūt īstenot savu gavēņa apņemšanos vai arī veikt mazu upuri, no kaut kā atsakoties, lai radio varētu skanēt arī citās, šoreiz no mums pat ļoti tālās valstīs. Radio plāno, ka divu dienu laikā radio atbalstam varētu savāk ap 5000 līdz 6000 eiro.

Parasti mariatona laikā radio klausītāji var dalīties liecībās par to, kā Dievs darbojies viņu dzīvē ar Radio Marija Latvija starpniecību. Klausītāji varēs veikt savu ziedojumu, zvanot uz tālruni 9000 67 69 (ar šo zvanu var ziedot 4,27 eiro); pārskaitot naudas summu uz biedrības bankas kontu (Biedrība Radio Marija Latvija, Ojāra Vācieša iela 6, Rīga, LV-1004, Reģ. No: 40008212777, Bankas konts: LV41HABA0551037409657); izmantojot bankas norēķinu kartes datus un “PayPal”; radio ziedojumu kastītēs Latvijas baznīcās.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti