Šonedēļ Latvijā notiks 24 stundu lūgšanu iniciatīva

No Zaļās ceturtdienas, 9. aprīļa, līdz Lielajai piektdienai, 10. aprīlim, notiks Latvijas 24 stundu lūgšana, kuras norisi atbalsta un piedalīties aicina Latvijas kristīgo konfesiju vadītāji. Šīs akcijas mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu 24 stundu lūgšanu, kura norisināsies no 9. aprīļa pl. 15 līdz 10. aprīļa pl. 15.

Ņemot vērā, ka šogad Lieldienu laikā dievkalpojumi klātienē nenotiek, ticīgie tiek aicināti ne tikai piedalīties dievkalpojumos attālināti, bet arī izmantot Kristus ciešanu laiku, lai individuāli lūgtos par Latviju, Eiropu, pasauli šajos pārbaudījumu laikos, pēc tam kopā ar Viņu augšāmceļoties Lieldienu svētkos. Lai nodrošinātu nepārtrauktu lūgšanu, ikviens, kurš jūt pamudinājumu lūgties, tiek aicināts aizpildīt pieteikuma anketu tiešsaistē šeit. Anketā jānorāda savs izvēlētais lūgšanu laiks un ilgums, kā arī lūgšanas vieta (Latgale, Vidzeme, Sēlija, Zemgale, Kurzeme vai Rīga). Ja lūgšana nenotiek Latvijā, arī to anketā var norādīt.

Iniciatīvas autori ir sagatavojuši arī tematisku materiālu, kurā ir Svēto Rakstu citāti par lūgšanu, lūgšanu nodomi, ieteikumi, kā organizēt un veidot savu lūgšanu, kā arī vēl citi ierosinājumi, nodomi un idejas.

Iniciatīvu atbalsta Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Pareizticīgo baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns, Septītās dienas adventistu Latvijas draudžu savienības bīskaps Vilnis Latgalis, Latvijas Apvienotās metodistu baznīcas superintendents Edgars Šneiders.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti