Rīgā līdz 1. novembrim norisināsies kampaņa “40 Dienas par Dzīvību”

No 23. septembra līdz 1. novembrim Latvijas galvaspilsēta Rīga ir viena no daudzām pasaules vietām, kur tradicionāli norisinās kampaņa “40 Dienas par Dzīvību”. Tā ir starptautiski  koordinēta lūgšanas, gavēņa, miermīlīgas klātbūtnes, kā arī sabiedrības informēšanas kampaņa. Šogad kā kampaņas norises vieta ir izvēlēts veselības centrs “Iļģuciems”, kas atrodas Rīgā, Buļļu ielā 9

Šopavasar akcija norisinājās Barona kvartālā Rīgā, kur atrodas “Sievietes veselības centrs”. Kampaņas mērķis ir risināt abortu krīzes problēmu vietējā līmenī – glābt vēl nedzimušu bērnu dzīvības, glābt viņu ģimenes locekļu dzīves no pēcaborta traumām, iedvesmot sirdis un prātus attieksmes maiņai ne tikai pret mūsu nedzimušajiem brāļiem un māsām, bet arī pret visiem sabiedrības locekļiem, tai skaitā pašiem pret sevi, pozitīvi ietekmēt dvēseļu mūžīgo likteni.

Kampaņā Dievam ir atvēlēta pirmā vieta. Tā nav politiska kampaņa. “40 Dienu par Dzīvību” darbība citās pasaules valstīs ir pierādījusi savu efektivitāti, tai ir izteikti miermīlīgs raksturs, tās dalībnieki nav vardarbīgi vai pilsoniski nepaklausīgi. Kampaņas organizatori saskaņo darbības ar pašvaldību un policiju, iegūstot visas nepieciešamās atļaujas. 

Kampaņa “40 Dienas par Dzīvību ” sastāv no 4 komponentiem. Vispirms tā ir lūgšana un gavēnis nodomā par abortu veikšanas pārtraukšanu un siržu atvērtību, lai ikviens ieņemts bērns tiktu pieņemts un mīlēts, laists pasaulē un ar atbildību audzināts, un līdzīgos nodomos. Katrai dienai ir paredzēts īpašs lūgšanu nodoms, Svēto Rakstu lasījums, pārdomas un lūgšana, kuru atskaņo “Radio Marija Latvija” un kas ir atrodams arī “Kustības par Dzīvību” Facebook lapā. Vēl “40 Dienu par Dzīvību” ietvaros tiek īstenota 24 stundu lūgšanu ķēde, lai kampaņā var iesaistīties arī tie, kuri vēlas lūgties dzīvības nodomā jebkurā vietā un laikā, nodrošinot lūgšanas nepārtrauktumu. Trešais kampaņas komponents ir nemitīgas klātbūtnes nodrošināšana. Kā ziņots, šogas kampaņas dalībnieki ir izvēlējušies veselības centru “Iļģuciems”.

Tāpat kampaņas ietvaros notiek sabiedrības informēšana. Tās mērķis šogad ir panākt, lai Latvijas iedzīvotāji būtu gatavi izšķirošai rīcībai, aizstāvot cilvēka dzīvību un cieņu no ieņemšanas brīža līdz dabiskai nāvei. Mēs apzināsimies gan mūsu priekšrocības, gan trūkumus, lai Latvija varētu kļūt par cilvēka dzīvībai draudzīgu valsti. Abortam nav vietas mūsu nākotnē, jo nav nekā liekulīgāka par tā nezinātniskajiem attaisnojumiem. Ir zinātniski pierādīts, ka jau no ieņemšanas brīža cilvēks ir apveltīts ar unikālu un neatkārtojamu DNS, kur noteikta visa viņa ģenētiskā informācija. Īpaši, apzinoties pašreizējo situāciju Latvijā, kad dzimstības rādītāji ir tik zemi, daudz jaunu cilvēku aizbrauc no valsts un palikušie gandrīz visās dzīves jomās cieš no palīdzīgu roku un cilvēciska atbalsta trūkuma, mūsu pienākums ir apliecināt, ka katrs ieņemtais bērns mums ir vērtība un nākotnes cerība, un darīt visu, lai viņš būtu mīlēts, varētu piedzimt un tiktu atbildīgi audzināts. Mums ir jākliedē mīti un tuvredzīga domāšana, kas sašķeļ sabiedrību un attaisno nevainīgu bērnu slepkavības. Sabiedrība jāaicina dziedāt mūsu valsts himnu ar apziņu, ka arī paši esam darījuši visu, lai Dievs varētu svētīt Latviju. Ja kaut vienam bērnam draud iznīcības briesmas un mēs to vienaldzīgi pieļaujam, tad mēs aizšķērsojam ceļu Dieva svētībai. 

Kampaņu var atbalstīt, piesaktoties 24 stundu lūgšanu ķēdei, zvanot Daniēlam Kravalim uz tālruni 29594428, kā arī, ja ir iespēja, izvēlēties un, zvanot Jānim Lullem uz tālruni 26481355, pieteikt laiku, kurā esat gatavs būt pie veselības centra “Iļģuciems”.

Teksts un foto: Biedrība “Kustība Par Dzīvību

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti