Aicina piedalīties projektā „Vislielākā dāvana“

Projekta „Vislielākā dāvana“ īstenotāji aicina katoļu draudzes piedalīties šajā inicatīvā, lai arvien vairāk bērnu uzzinātu par Dieva mīlestību un saņemtu nelielu pārsteiguma dāvaniņu.

 

Projekts Latvijā tiek īstenots, pateicoties starptautiskās organizācijas „Samariešu soma“ atbalstam, kura darbojas vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Projektu īsteno biedrība „Vislielākā dāvana“, piedāvājot bērniem vecumā no diviem līdz 14 gadiem iespēju saņemt dažādu valstu ģimeņu sarūpētas dāvanas un mācību materiālu 12 nodarbībām, kurās bērni var izzināt ticības pamatus un Kristus mīlestības vēsti. Visbiežāk dāvanas bērni saņem Ziemassvētku laikā, pēc tam piedāvājot katram piedalīties nodarbībās, kuras noslēdzas ar sertifikātu izsniegšanu un Jaunās Derības dāvināšanu katram bērnam.

 

Laikā no 2017. gada Latvijā bērniem ir izsniegtas 65 000 dāvanu. 12 nodarbību māceklības programmā “Lielākais ceļojums” piedalījušies vairāk nekā 3000 bērnu. Savukārt vairāk nekā 2000 bērnu pieņēma savu pirmo lēmumu ticēt Jēzum Kristum. Dāvanas, kuras nonāk Latvijā, iesaiņo ģimenes Lielbritānijā un Vācijā. Šīs dāvanas un nodarbību materiāls latviešu un krievu valodā ir pieejams kalpošanas partneriem (draudzēm, kristīgām organizācijām u.c.).

 

Latvijā līdz šim projektā ir iesaistījušās vairākas konfesijas, bet pēdējā gada laikā ir pievienojušās arī dažas katoļu draudzes. Draudzes un organizācijas, kas vēlas piedalīties projektā, saņem ne tikai bezmaksas materiālu nodarbību gatavošanai, bet arī piedalās apmācībā, kas notiek reizi gadā. Apmācība ir obligāts priekšnoteikums dalībai projektā.

 

Lai pietiektu dalību projektā, draudzei vai organizācijai jāreģistrējas mājaslapā www.vislielakadavana.lv . Pēc reģistrēšanās uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts aicinājums iesniegt pieteikuma anketu.

 

Tuvākās apmācības Latgales reģionā notiks 31. oktobrī, Zemgales reģionā – 7. novembrī, Vidzemes reģionā – 14. novembrī, Kurzemes reģionā – 21. novembrī, bet Rīgas reģionā – 28. novembrī.

 

Papildu jautājumu gadījumā meklējiet informāciju mājaslapā www.vislielākadavana.lv, kā arī sazinoties ar projekta pārstāvi Viesturu Ozoliņu (26498940; vislielakadavana@gmail.com).

KABIA; Foto: vislielakadavana.lv 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti