Novembra sākumā ikgadējais Global Leadership Summit šoreiz norisināsies tiešsaistē

Rīgā 6. un 7. novembrī nu jau desmito reizi notiks „Global Leadership Summit“ (GLS) konference, kas ikvienam piedāvā lielisku iespēju smelties iedvesmu, drosmi, idejas un mācīties no pasaules izcilākajiem līderiem. Konference ir divu dienu pasākums ar izciliem lektoriem, kuriem ir liela pieredze un globāla ietekme, tajā iekļautas diskusijas grupās un arī kvalitatīvas performances atslodzes brīžiem. 

 

GLS konferences vērtība, nesakoties uz to, ka tā pirmo reizi notiks tiešsaistē, nemazināsies, un vienlaicīga kopība dos iedrošinājumu un spēku virzībai tālāk. Vēl jo vairāk – šī gada GLS programma ietver īpaši nozīmīgu saturu un vērtīgas atziņas, kas ļaus piedzīvot izaugsmi, atklājot jaunas pieejas un atšķirīgu veidu, kā mijiedarboties ar apkārtējiem.  

 

Arī šogad GLS prioritāte būs izcili, starptautiski pazīstami lektori (piemēram, pasaulslavens futbolists Ricardo Kaká un Hārvardas Biznesa skolas vadības zinātņu profesore Eimija Edmondsone, NIKE direktore un viena no 10 ietekmīgākajām influecerēm Linkedin Beta Komstoka u.c.), kas dalīsies savā pieredzē, kā gūtās atziņas īstenot dzīvē. Vienlaikus programmu bagātinās arī dažādu Latvijas vadītāju, iniciatīvu autoru (piemēram, Arnis Slobožaņins – vēsturnieks, LTV1 raidījumu vadītājs un veidotājs, filmu producents un mūziķis; Valters Murāns – Ausmeņa Kebabs īpašnieks; Valters Ģērmanis – Mobilo telefonu un to aksesuāru ražošanas un mazumtirdzniecības, tagad sejas masku ražošanas, kā arī to eksportēšanas uzņēmuma “Evelatus” dibinātājs; Harijs Tumans – vēstures zinātņu doktors u.c.), mūziķu un performanču meistaru (hip hop Pieci O, mūziķis Valdis Indrišonoks, čellists Mareks Radzevičs, komēdiju stand-up meistars Viesturs Vizulis, mīmi Uģis Točs un Pēteris Rimšs) sniegums, kas piešķirs unikalitāti pasaules mēroga saturam, neliks vilties satura kvalitātes dēļ un veicinās izaugsmi vadībā. Turklāt vairāk laika nekā citkārt tiks atvēlēts iespējai tikties arī nelielās online grupās, iepazīties ar citiem vadītājiem, dalīties pieredzē, izvērtēt lektoru uzdotos jautājumus un interaktīvi iesaistīties dažādās aktivitātēs.

 

Pilnveidot savas vadītāja, komandas vadības prasmes, attiecības ar padotajiem, komandu un sabiedrību kopumā (neatkarīgu no tā, vai runājam par uzņēmumu vai draudzi) var palīdzēt tādas lekcijas: Kā palikt uzticamam veicamajam uzdevumam arī dzīves pārmaiņās, arī ciešot sakāves un zaudējumus – kā turpināt vadīt citus cauri krīzēm (Markuss Bekingems, Talent expert dibinātājs, autors, pētnieks); Cilvēku izteikto vārdu ietekme uz citu personu rīcību un pasaulē notiekošo (Vanessa van Edvardsa, bestselleru autore, organizācijas “Science of people” vadošā uzvedības pētniece); Nozīme dzīves periodam, kad situācija pasliktinās – nevis izdzīvot, bet turpināt augt un attīstīties, neskatoties uz ierobežojumiem (Kregs Grešels, draudzes Life.Church  dibinātājs un mācītājs, bestselleru autors), u.c.

 

Kā tiešsaistes režīmā varēs iesaistīties GLS norisē?

 

Lekciju un sarunu ar Latvijas dalībniekiem laikā uz ekrāna ik pa laikam parādīsies logs ar kādu jautājumu par aktuālo lekciju, kas aicinās noklikšķināt uz kādas no atbildēm. Sānos varēs aplūkot kopējo procentuālo dalībnieku atbilžu statistiku. Tādējādi katrs būs paudis savu viedokli un varēs ieraudzīt arī to, ko domā pārējie. Turklāt tiks sniegta iespēja arī komentēt un līdz ar to dalīties ar savām idejām un pieredzi, lai iedrošinātu citus vai smeltos iedvesmu no citiem.

 

Kā varēs piedzīvot reālu cilvēku kopību?

 

Pēc katras lekcijas dalībnieki tiks iedalīti mazākā tiešsaistes “istabā”. Tādējādi varēs iepazīties ar citiem vadītājiem, līderiem, draudžu un uzņēmumu pārstāvjiem, gūstot gan ierosmes, gan jaunus kontaktus.

 

Kādi biļešu veidi pieejami un ko tie ietver?

 

Viens no variantiem ir iegādāties individuālās biļetes kodu par 55 EUR, ko var izmantot savā viedierīcē vai mājas televizorā! Tā ir iespēja interaktīvi iesaistīties un paust savu personisko viedokli. Turklāt šo kodu var izmantot visa mājsaimniecība, līdz ar to var teikt, ka šajā reizē kopumā ieejas biļete izmaksā daudz lētāk. Ja GLS konferencē piedalīsies uzņēmums, organizācija, draudze, tad tiek dota iespēja izvēlēties iegādāties biļetes līdz 10 cilvēkiem par 350 EUR, kur katram būs savs kods savai viedierīcei un katrs varēs paust savu individuālo redzējumu. Ja ir pieņemts lēmums konferencē piedalīties visiem kopā, ievērojot Covid-19 ierobežojumus, tad organizatori iesaka 1 vai 2 ekrānus kopīgai vērošanai ar individuāliem ieejas kodiem viedierīcei, lai katram ir iespēja iesaistīties interaktīvi. Gadījumos, kad pie ekrāniem jāpulcina vairāk nekā desmit cilvēki, lai gūtu kopīgu pieredzi,  lai kopā iedvesmotos, stiprinātos un veidotu līdzīgus redzējumus vadības un cilvēkprasmju jomā, pārstāvot savu uzņēmumu, organizāciju vai draudzi, tad ir iespēja iegādāties pieejas kodus neierobežotā daudzumā par 500 EUR.

 

Vairāk informācijas par konferenci var iegūt konferences mājaslapā, kā arī aktualitātēm var sekot līdzi GLS Latvija Facebook, Twitter un Instagram kontos. 

 

GLS Latvija

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti