Pirmajā mēnesī ziedot.katolis.lv projektu atbalstam saņemti vairāk nekā 2000 eiro

Pirms mēneša mājaslapā Katolis.lv sāka darboties jauna platforma ziedot.katolis.lv kurā ērtā un pārskatāmā veidā ir iespējams iepazīt Latvijas katoļu Baznīcas, draudžu, institūciju, kopienu iniciatīvas un projektus, kuru attīstībai ir nepieciešams sabiedrības finansiāls atbalsts, kā arī ziedot to atbalstam.

Ziedošanas platformā  projekti ir sakārtoti dažādās kategorijās: sabiedrības garīgās izglītošanas projekti; atbalsts Baznīcai; Garīgajam semināram – 100. Šajā nedēļas nogalē atzīmēsim Vispasaules trūkumcietēju dienu, tāpēc līdzšinējo kategoriju sarakstu papildinām ar jaunu kategroiju, kurā tiks iekļauti žēlsirdības darbi. Šajā kategorijā patlaban var iepazīt organizācijas “Caritas Latvija” projektus, kas tiek īstenoti, lai palīdzētu un atvieglotu ikdienu daudziem mūsu sabiedrības locekļiem, kas piedzīvo sarežģītas situācijas. Vairums šo cilvēku atrodas draudžu redzeslokā, un “Caritas” brīvprātīgie nodrošina to, lai ziedojums sasniedz “cilvēku tur, kur tas atrodas un tieši tajā vajadzībā, kas viņam ir visaktuālākā“.

“Caritas Latvija” pārstāvji norāda: “Dievs ir aicinājis mūs pildīt sevis un tuvākmīlestības bausli. Mīlestība uz tuvāko izpaužas lūgšanā, labos vārdos un darbos. Palīdzības sniegšana tiem, kuriem dzīvē kādā veidā ir mazāk paveicies, tuvina mūs Kristum, sev pašiem, sniedz gandarījuma un labi paveikta darba sajūtu. Tā veicina gan sabiedrības materiālo labklājību kopumā, gan arī katra konkrēta indivīda dzīves kvalitāti. Turklāt labie darbi vairo emocionālu piepildījumu gan tiem, kuri tos veic, gan tiem, kuri ir to adresāti.“

Ziedot.katolis.lv pirmā darbības mēneša laikā tika saziedoti vairāk nekā 2000 eiro! Visvairāk tika atbalstīta Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzes iniciatīva izgaismot savu dievnamu, Radio Marija Latvija iesniegtais proejkts, kura ietvaros radio plāno iegādāties jaunu datoru ierakstu studijas vajadzībām, kā arī projekts “Garīgajam semināram – 100” un Salaspils dievnama atjaunošanas darbi.

Pateicamies visiem, kas jau līdz šim ir snieguši savu atbalstu, kā arī vēl plāno ziedot kāda no projektiem īstenošanas atbalstam. Tāpat aicinām draudzes, kopienas un citas Baznīcas institūcijas pieteikt savus aktuālos projektus, lai ar līdzcilvēku atbalstu jūs varētu tos īstenot labākas nākotnes veidošanā.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti