Iznākusi grāmata ar 100 lūgšanām grūtiem brīžiem

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” laidusi klajā franču priestera, lazaristu (Misionāru kongregācijas) tēva Žana Īva Žafrē grāmatu “100 lūgšanu palīdzībai grūtos brīžos”.

Autors par šo grāmatu raksta: “Mana – kristieša un priestera – pieredze mani pamudina uzskatīt, ka cilvēciskā ziņā bezcerīgi gadījumi no kristīgā viedokļa patiesībā ir ne-bezcerīgi. Augšāmceltā Kristus Krustā staro Gaisma, kas mums dod iespēju nekad nekrist izmisumā, lai cik dziļa būtu tumsa, kam ejam cauri. Kaut jel šis lūgšanu krājums jums palīdzētu dzīves grūtībās saņemt žēlastību pieņemt un uzupurēt gan pašiem sevi, gan savu dzīvi un ievestu jūs cerībā un patiesā mūsu Dieva, Glābēja un mīlestības Dieva pielūgsmē (Rom 12,1).”

Grāmatā Žans Īvs Žafrē apkopojis dažādas lūgšanas, senākas un mūdienīgas, sagrupējot tās pēc tādām tēmām kā “Dievs mūs pieņem un atbrīvo Kristības žēlastībā”, “Lūgšanas īpašos dzīves brīžos” (pret buršanu; pret vardarbību; pret alkoholismu; par svētīgu dzīvi un nāvi; par iekšējo dziedināšanu utt.), “Lūdzoties kopā ar Vissvēto Trīsvienību un Svētās Ģimenes personām”, “Upurēsim savus krustus, lai tie kļūtu par Gaismu un Mīlestību Kristū un Euharistijā”, “Lūdzoties kopā ar svētajiem” un citām.

No franču grāmatu valodas tulkojusi Inese Gagaine. Grāmatas cena ir seši eiro.

Izdevniecība “Dzīvības Straumes”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti