Liepājas dominikāņu brāļi piedāvās konferences tiešsaistē

Sākot no 9. aprīļa, Liepājas dominikāņu klostera brāļi piedāvās iespēju piedalīties tiešsaistes konferencēs, kurās tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar patiesību un ticības ceļu. Konferences notiks divas reizes nedēļā – viena no tām būs latviešu, otra – krievu valodā.

Krievu valodā konferences vadīs tēvs Pijus OP. Viņa vadībā notiks piecas konferences, kuru galvenā tēma būs “Ko darīt, lai iegūtu Dieva svētību?” Pagaidām plānots, ka šis konferenču cikls noslēgsies 12. maijā.

Savukārt tēvs Oskars OP piektdienās aicinās uz konferencēm, kuru pamattēma ir: “Mācoties staigāt”. Ja būs atsaucīgi un ieinteresēti konferenču dalībnieki, šis konferenču cikls turpināsies līdz Vasarsvētkiem, tomēr situācija var mainīties atkarībā no potenciālo – gan latviešu, gan krievu valodas grupas – dalībnieku intereses.

Konferences sāksies pl. 20, bet pievienoties varēs jau no pl. 19. 50 šeit. Pirmā lekcija 9. aprīlī notiks latviešu valodā. Dalībniekiem ir lūgums vietnes tērzētavā ierakstīt savu vārdu, e-pasta adresi, kā arī pilsētu vai vietu, no kuras piedalās. Tāpat ir lūgums piedalīties ar izslēgtu mikrofonu, izņemot gadījumus, kad dalībniekam ir kāds jautājums. Pēc lekcijām būs iespēja izteikt jautājumus un saņemt atbildes, kā arī saņemt konferences ierakstu.

Konferences notiek bez maksas. Ja ir vēlēšanās atbalstīt dominikāņu darbību, iespējams veikt ziedojumu Sprediķotāju ordeņa Liepājas Svētā Dominika klosterim Bankas kontā: LV86HABA0551009350530 ar norādi: „Klostera atbalstam”.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti