Arhibīskaps svinēs Svēto Misi KABIA ziedotāju nodomā

Lai pateiktos visiem, kas finansiāli un ar lūgšanām atbalsta Katoļu baznīcas informācijas aģentūras (KABIA) darbību un projektus, kas publicēti vietnē ziedot.katolis.lv, otrdien, 8. jūnijā, pl. 17 Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē svinēs Svēto Misi nodomā par visiem ziedotājiem. Dievkalpojumam būs iespēja sekot līdzi Svētā Jēkaba katedrāles Youtube KONTĀ.

Aģentūras uzturēšanai ir būtisks katrs ziedojums. Ja iepriekš ilgus gadus KABIA darbību nodrošināja ASV Bīskapu konferences sniegtais finansiālais ieguldījums, tad tagad tas ir krietni mazinājies un tiek sniegts tikai konkrētu projektu īstenošanai. Tas nozīmē, ka biedrība pastāv, pateicoties ziedojumiem. Tie ir nepieciešami, lai segtu KABIA darbinieku algas, grāmatvedības pakalpojumus, maksātu nodokļus, uzturētu vietnes katolis.lv un ziedot.katolis.lv, kā arī veidotu vizuālus materiālus publikācijām.

Tieši tāpēc marta otrajā pusē ziņojām, ka KABIA ir izveidojusi ziedojumu tālruni 90200910, uz kuru piezvanot, ir iespēja ziedot 4,37 eiro aģentūras darbības nodrošināšanai. Laika posmā no 2020.gada oktobra līdz 2021.gada 01.jūnijam, kopš darbojas ziedošanas platforma ziedot.katolis.lv kopumā ir saņemti 17400 eiro, no kuriem KABIA darbības atbalstam par visu periodu saziedoti 1860 eiro. 2 projekti tika noslēgti par kopsummu 4078 eiro.

Pateicamies ikvienam katolis.lv uz ziedot.katolis.lv vietnes un sociālo tīklu lietotājam un atbalstītājam, kas lūdzas par KABIA darbību un sniedz finansiālu atbalstu tās darbības uzturēšanai, kā arī atbalsta vietnē ziedot.katolis.lv apkopotos projektus!

Lai Dievs Jūs bagātīgi svētī!

Katoļu baznīcas informācijas aģentūras darbības atbalstam var ziedot:

ar pārskaitījumu bankas kontā LV19HABA0551003218814;

zvanot uz ziedojumu tālruni 90200910;

izmantojot ziedošanas platformu ŠEIT.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti