“Dzīvības Straumes” piedāvā divas jaunas grāmatas

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” laidusi klajā divas jaunas grāmatas: “Svētā Jāzepa ziediņi” un Renē Ležēna “365 dienas ar sargeņģeli”.

Gadā, ko pāvests Francisks īpaši veltījis svētā Jāzepa aizbildniecībai, īpaši aktuāli būs “Svētā Jāzepa ziediņi” – krājums, kuru apkopojis Patriks Baijārs un kurā atrodamas gan dažādas lūgšanas svētajam Jāzepam, gan svēto un citu autoru teksti par Jāzepu, gan liecības par svētā Jāzepa palīdzību, gan arī pāvesta Franciska apustuliskā vēstule “Patris corde”. Tas viss mums palīdzēs tuvāk iepazīt un vairāk iemīlēt šo svēto, biežāk uzrunāt viņu lūgšanās.

“365 dienas ar sargeņģeli” ir apceres katrai gada dienai, kas aicina atcerēties sargeņģeļa klātbūtni un saņemt viņa iedvesmas. Autors Renē Ležēns (augstskolas pasniedzējs, vācu literatūras doktors, sarakstījis grāmatas par garīgumu un daudzus gadus sadarbojies ar kristīgo žurnālu “Stella Maris”) raksta: “Tavs sargeņģelis nemitīgi skata Dieva Vaigu (sk. Mt 18,10). Un vienlaikus viņš dienu un nakti ir pie tevis, kopš tavas ieņemšanas līdz ieiešanai mūžībā; viņš stāvēs tev blakus Pēdējās tiesas dienā. Viņš ir tavs biedrs no mūžības un mūžībā.

Viņam ir savs vārds. Viņš tevi mīl, kopā ar tevi priecājas; viņš raud, kad raudi tu. Viņš lej rūgtas asaras, kad tu sāc ieklausīties “melu tēvā, kurš ir slepkava no iesākuma” (Jņ 8,44). Viņš līksmojas priekā ikreiz, kad tu papūlies, lai kļūtu līdzīgāks Jēzum, “lēnprātīgajam un pazemīgu sirdi” (Mt 11,29); ikreiz, kad tu dzīvo ar mīlestību, kā to piemin apustulis Pāvils (1 Kor 13).”

Grāmatas no franču valodas tulkojusi Inese Gagaine. Grāmatas pieejamas draudžu grāmatu galdos.

Dzīvības Straumes

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti