Tiks publicēti īsi video mirkļi no mediju kampaņas “Tiecības”

Maija sākumā Katoļu Baznīcas informācijas aģentūra (KABIA) ir publicējusi noslēdzošo – divpadsmito – video stāstu aizvadītā gada septembrī uzsāktā sociālo mediju projekta „Tiecības“ ietvaros. Projektā piedalījās 12 personas – Latvijas Katoļu Baznīcu pārstāvoši garīdznieki, kā arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kas dalījās savā ticības stāstā un pārdomās par garīguma nozīmi viņu dzīvē un sabiedrībā kopumā.

Par savu ticības ceļu un ikdienu ar Dievu, kā arī pārdomās par to, kāpēc cilvēki izvēlas ticēt vai neticēt Dievam, dalījās Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Radio Marija Latvija programmas direktors priesteris Pēteris Skudra, tieslietu ministrs Jānis Bordāns, pianists Vestards Šimkus, dziedātāja Marina Rebeka, latviešu disidente Lidija Lasmane un citi.

Katolis.lv katru video papildina viens vai vairāki raksti (ŠEIT), bet spilgtākos katra runātāja citātus var lasīt, pārdomāt un komentēt Katolis.lv sociālā tīkla Facebook kontā.

Lai arī pēdējais video, kurā piedalās Mākslas muzeja „Rīgas Birža“ vadītāja Daiga Upeniece, ir jau publicēts, rakstu un spilgtāko citātu publicēšana vēl nav noslēgusies. Tāpat esam apkopojuši īsus video mirkļus no sarunām ar visiem divpadsmit runātājiem. Katrā vienu līdz trīs minūtes garajā video materiālā projekta dalībnieki atbild uz kādu konkrētu jautājumu, piemēram, kas ir ticība, ko dod ticība, kāpēc cilvēki netic Dievam, kā jūs veidojat savas attiecības ar Dievu. Šīs atbildes publicēsim Katolis.lv Facebook kontā un Youtube kanālā

Visus 12 projekta „Tiecības“ video sižetus var noskatīties ŠEIT.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Mainījusies KABIA valde

Aprīļa beigās mainījusies Katoļu Baznīcas informācijas aģentūras valde. Par KABIA valdes priekšsēdētāju iecelts Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, kurš šajā

Lasīt vairāk »