Kopiena “Tezē” aicina jau tagad informēt par vēlmi piedalīties jaungada sagaidīšanā Turīnā

Šī gada decembrī Itālijas pilsētā Turīnā norisināsies Tezē Eiropas jauniešu tikšanās, kura aizvadītā gada decembrī nenorisinājās vīrusa Covid-19 izplatības dēļ. Turīnu kā tikšanās vietu kopiena izziņoja jau 2020. gada sākumā, kad Polijas pilsētā Vroclavā noslēdzās ikgadējā jaungada sagaidīšana kopā ar “Tezē” kopienu.

Plānots, ka tikšanās Turīnā norisināsies no šī gada 28. decembra līdz 2022. gada 1. janvārim. Tā kā vēl nav skaidrības par to, kādi būs vai nebūs ierobežojumi un vispārējais vīrusa izplatības rādītājs gada beigās, kopiena pagaidām atturas sniegt sīkāku informāciju par plānoto tikšanos. Patlaban esot plānots, ka jaunieši varēs nakšņot ģimenēs, kā arī dažādos draudžu centros un skolās. Pusdienlaika lūgšanas norisināsies pilsētas baznīcās, bet vakara lūgšanas – Lingotto izstāžu centrā. Rīta programma notiks draudzēs, bet pēcpusdienās būs darbnīcas un grupu tikšanās dažādās pilsētas vietās. Kopiena norāda, ka tikšanās laikā vairāki notikumi tiks pārraidīti arī tiešraidē interentā, lai dāvātu iespēju piedalīties arī tiem, kas dažādu iemeslu dēļ uz Turīnu atbraukt nevar.

Papildu informācija par tikšanos tiks publiskota rudenī, bet pasākuma rīkotāji norāda, ka priecātos, ja jau tagad būtu zināms aptuvenais dalībnieku skaits. Tāpēc visi tie, kas plāno organizēt grupu braucienus no savām draudzēm vai diecēzēm, ir aicināti jau tagad nosūtīt e-pastu uz adresi meetings@taize.fr, tajā norādot atpuveno potenciālo dalībnieku skaitu.

Foto: kopiena “Tezē”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti