“Mariatonā” Libānas radio atbalstam ziedoti nepilni 12 000 eiro

13. un 14. maijā Radio Marija Latvija norisinājās tradicionālā labdarības akcija “Mariatons”, kuras laikā šogad tika vākti līdzekļi Radio Marija izveidei Libānā. Apkopojot ziedojumus, kas ziedoti bankas kontā, telefoniski, ziedojumu kastītēs un ar „PayPal”, Radio Marija Latvija ziņo, ka kopā šim mērķim radio klausītāji Latvijā saziedojuši 11 920 eiro.

Radio pārstāvji norāda, ka tā ir lielākā naudas summa, kas ziedota Radio Marija Latvija citas valsts radio stacijas izveidei. Pirms akcijas norises radio ziņoja, ka raidstacijas izveide Libānā ir nepieciešama vietējo kristiešu atbalstam un cerības veicināšanai, un tās izveidei kopumā ir nepieciešami 700 000 eiro. 

Atgādinām, ka “Mariatons” ik gadu notiek visas Radio Marija Pasaules ģimenes raidstacijās. Tā laikā ne tikai tiek vākti līdzekļi jaunu raidstaciju izveidošanai vai esošo darbības atbalstam, bet akcijas laikā cilvēli liecina par Radio Marija nozīmi viņu dzīvēs, dalās piedzīvotajās žēlastībās, kā arī lūdzas par kristiešu vajadzībām visa pasaulē.

Radio Marija Latvija pateicas visiem ziedotājiem, kā arī tiem, kas akcijas laikā zvanīja uz tiešo ēteru un dalījās savās liecībās.

KABIA; Foto: Radio Marija Latvija

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti