Uz atvērto durvju dienu aicina RARZI

Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts (RARZI) nākamajā nedēļā aicina uz attālinātu atvērto durvju dienu visus tos, kurus interesē studiju iespējas institūtā. Tikšanās Zoom platformā norisināsies otrdien, 15. jūnijā, pl.15.

Atvērto durvju dienas ietvaros notiks tikšanās ar RARZI docētāju priesteri Mihailu Volohovu, studenti Leilu Raģeli, absolventu Edgaru Svētiņu, kā arī institūta vadību, kas centīsies atbildēt uz interesentu jautājumiem par studijām RARZI. Institūtā studētgribētājus pieņem pamatstudiju programmā, pēc kurām tiek iegūts humanitāro zinātņu bakalaurs reliģijā, augstākā līmeņa studiju programmā, pēc kuras tiek iegūts profesionālais maģistrs reliģijā ar kvalifikāciju: pastorālais konsultants. Institūts piedāvā arī mūžizglītības iespējas, kā arī uzņem klausītājus un viesstudentus.

RARZI informē, ka šī akadēmiskā gada sākumā RARZI bija 59 studenti, kuriem akadēmiskais gads svinīgi noslēgsies piektdien, 18. jūnijā, pl. 16.30 ar Svēto Misi Rīgas Svētā Franciska baznīcā, kuru celebrēs Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs. Šajā dienā bakalaura studiju programmas beidzēji saņems diplomus un mūžizglītības studenti – apliecības.

Lai piedalītos atvērto durvju dienā, 15. jūnijā pl. 15 jāpieslēdzas ŠEIT

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti