Latvijas Lūgšanu brokastis šoreiz katrā mājā

Kopš 2005. gada katru gadu novembra sākumā notiek Latvijas Lūgšanu brokastis. Tas ir nereliģisks un nepolitisks pasākums, kurā pulcējas dažādu jomu cilvēki ar dažādiem dzīves uzskatiem, cenšoties meklēt kopīgo un to, kas mūs vieno, nevis šķir, kā arī lai kopā lūgtos par mūsu tautu un valsti.

Diemžēl šajā laikā pasākums klātienē notikt nevar, taču Lūgšanu brokastu organizētāji ir vēlējušies šogad katram Latvijas iedzīvotājam dāvāt iespēju kļūt par pasākuma viesi un dalībnieku attālināti. Tāpēc Lūgšanu brokastu veidotāji ir izveidojuši vairāk nekā pusotru stundu garu video, kurā ir apkopoti dažādu kristīgo konfesiju pārstāvju, tostarp Rīgas arhidiecēzes palīgbīskapa Andra Kravaļa, video sveicieni, lūgšanas, meditācijas un pārdomas, kā arī vairākas uzrunas un muzikāli brīži no iepriekšējo gadu pasākumiem, lai sniegtu stiprinājumu un iedrošinājumu šajā daudziem grūtajā laikā.

Katru gadu pasākumam tiek izvēlēts kāds vadmotīvs. Šogad tie ir vārdi no pravieša Jeremijas grāmatas: “Uzlūkojiet dzīves gaitas ceļus un izpētiet, kurš ir senlaikos bijis tas labais svētības un laimes ceļš, tad staigājiet pa to, un jūs atradīsit mieru savai dvēselei!” (Jer 6,16).

Lūgšanu brokastu mājaslapā lugsanubrokastis.info VIDEO būs skatāms no šodienas, 18. novembra, līdz pirmajai Adventes svētdienai, 5. decembrim.

Lūgšanu brokastis ir pasākums, kas aizsākās Amerikas Savienotajās Valstīs 1952. gadā. Līdzīgi pasākumi katru gadu notiek vairāk nekā 50 valstīs.

KABIA

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti