Radio Marija Latvija piedāvā veselības maratonu

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Radio Marija Latvija no 22. novembra līdz 2. decembrim uzsāk “Veselības maratonu”, piedāvājot nebijušu programmu radio ētera klausītājiem.

Divu nedēļu garumā – ik pirmdienu un ceturtdienu – raidījumā “Rīta cēliens” no p. 10.10 līdz 11 notiks sarunas, kā arī interesantas tikšanās ar dažādu jomu veselības ekspertiem – mediķiem, ārstiem, psihologiem, lai labāk iepazītu gan savu miesisko, gan garīgo veselību, jo, kā zināms, – “veselā miesā mājo vesels gars”.

Pirmdien, 22. novembrī, raidījuma atklāšana kopā ar erudīto un humora pilno gastroenterologu, Rīgas Stradiņa universitātes profesoru Anatoliju Danilānu. Savukārt, jau ceturtdien, 25. novembrī studijā viesosies Jēkabpils reģionālās slimnīcas otolaringologs Uldis Urtāns.

“Veselības maratona” otrā nedēļa tiks veltīta ģimenes tēmai. Uz sarunu pirmdien, 29. novembrī, aicināta ģimenes ārste, auglības atpazīšanas metožu konsultante un triju bērnu mamma Dina Florena, bet ceturtdien, 2. decembrī, ar pieredzi un zināšanām raidījumā “Rīta cēliens” dalīsies ģimenes psihoterapijas speciāliste Aina Poiša.

Tā kā pasaulē joprojām plosās Covid – 19 pandēmija, tad, sniedzot savu atbalstu klausītājiem bailēs un neziņā par vakcinācijas jautājumiem un korona vīrusu, kā unikāla iespēja Radio Marija klausītājiem tiks piedāvāta iespēja “Piezvani ārstam!”, lai saņemtu konsultāciju no ģimenes ārstiem. Zvanu laiki tiks izziņoti gan raidījumos, gan Radio Marija Latvija informatīvajās platformās un sociālajos tīklos.

“Veselības maratonu” Radio Marija Latvija ēterā organizē Zemgales NVO Centrs. Tas tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Raidījumus un to atkārtojumus var skatīties arī radio Youtube kanālā.

Radio Marija Latvija

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti