Februārī “Vēstnesis” pievēršas saderināto mīlestībai

Ir iznācis žurnāla „Katoļu Baznīcas Vēstnesis“ februāra numurs. Šoreiz numura tēma izvēlēta Valentīna dienas noskaņās, tāpēc numura tēmas raksti ir veltīti saderināto mīlestībai.

„Vēstneša“ redaktore Ingrīda Lisenkova raksta: „14. februāris un Valentīndiena piespēlē iespēju turpināt Ģimenes gadam veltītās numura tēmas, pievēršoties saderināto mīlestībai. Tātad šoreiz par nozīmīgo posmu divu cilvēku attiecībās, kad lēmums par ģimenes veidošanu ir pieņemts, bet “jā” vārds Dieva priekšā vēl nav pateikts.“

Numura tēmu ievada I. Lisenkovas materiāls „Tas ir kaut kas tik skaists“. Tā ir saruna ar Signi un Ingu Liekniņiem. Pirms gada viņi saderinājās, bet aizvadītā gada septembrī svinēja kāzas. Pāris dalās savā iepazīšanās stāstā un stāsta par deviņus mēnešus garo saderināšanās laiku. Pēc tam seko Ilzes Heinas sagatavotais materiāls par to, kādā veidā laulībām var gatavoties tie paŗi, kas nolēmuši laulību noslēgt katoļu Baznīcā. Savukārt priesteris Bartolomejs Sobierajskis Dr.theol. sniedz skaidrojumu par to, kas ir Kristus līgava.

Žurnālā kā parasti lasītāji atradīs arī vēl citus rakstus. Piemēram, jaunajā rakstu sērijā „Kristietis biznesā“ ir Edītes Sauserdes saruna ar uzņēmēju Raimondu Burakēviču, kurš bijis apavu atlejē „Elegants“ līdzīpašnieks, bet pašlaik darbojas auto nomas biznesā, kā arī ir aktīvs Baznīcas loceklis. Tāpat februāra žurnāls sāk jaunu rubriku „Kopīgās saknes“. Šajā rubrikā Latvijas Kristiešu un ebreju padomes loceklis Valērijs Kudrjavcevs gada garumā palīdzēs iepazīt jūdu tradīcijas un kultūru. Pirmajā reizē tiek piedāvāts raksts „Iepazīt un saprast jūdu tradīciju un kultūru“.

Daudzu iemīlotajā rubrikā „Mana draudze“ Dace Stirāne stāsta par savu viesošanos Priedaines draudzē, bet „Svētdienas skolā“ Daiga Kaže mazos lasītājus aicina uz svētdienas skolas 18. nodarbību par mīlestību.

Pērc vai abonē žurnālu un lasi arī citus tajā iekļautos materiālus!

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti