“Katoļu Baznīcas Vēstnesis“ septembrī – par grūtsirdību

Šonedēļ iznāk kārtējais žurnāla “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” numurs. “Šoreiz oficiāli rubrikā “Numura tēma” ir tieši viens raksts – Ilzes Maskalānes materiāls “Grūtsirdība un tās bērni”. Taču šī tēma ieskanas vēl divos materiālos. Priestera Andra Ševela raksts rubrikā “Stūrakmens” mudina aizdomāties, vai svētdienu un Euharistijas svinēšanu pienācīgi novērtējam, kā katoļi to liekot pirmajā vietā, vai nav tā, ka jautājums, kad un kāpēc varu attaisnoti nepildīt šo pienākumu, sāk prevalēt. Otrs materiāls ir rubrikā “Politika un ticība”, kurā aicinām lasītājus atbildīgi izturēties pret savu pilsonisko pienākumu piedalīties gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās, tāpēc iepazīstinām ar vairāku katoļu atbildi uz jautājumu – kas ir galvenie kritēriji/ vērtības, pēc kurām izvēlēsies partiju un kandidātus, par kuriem atdosi vēlēšanās savu balsi? Piedalīties politiskajā dzīvē iedziļinoties ir darbs, kas prasa piepūli. Nepaslinkosim. Vēl ir laiks, lai visu apdomātu un izvēlētos,” redaktora slejā raksta žurnāla redaktore Ingrīda Lisenkova.

Rubrikā “Oremus” Arnis Ludboržs ieskatās Vissvētākā Altāra Sakramenta himnas vēsturē, savukārt rubrikā “Kristietis biznesā” Edīte Sauserde sarunājas ar Kristu Radziņu, kura pelna ar savu hobiju – fotografēšanu. Rubrikā “Kultūra” šoreiz par gleznotāja Vilhelma Purvīša jubileju, izstādi un grāmatu. Dace Stirāne šomēnes ir paviesojusies Ludzas draudzē un par to raksta žurnāla lasītājiem.

Par vismazākajiem lasītājiem kā vienmēr ir parūpējusies pedagoģe Daiga Kaže, kura rubrikā “Mazajai sirsniņai” iepazīstina ar īpašo bērnu Gustiņu un viņa pārdomām par dzīvi.

Iegādājoties vai abonējot žurnālu, būs iespēja lasīt šos un vēl citus rakstus, kas apkopoti izdevuma 40 lapaspusēs.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti