Ieskaties un izvēlies savu vasaras notikumu!

Jauniešu darba koordinatore Rīgas arhidiecēzē Anda Aleksandrova ziņo, ka sadarbībā ar dažādām kopienām, kustībām un organizācijām, kas darbojas katoļu Baznīcā Latvijā, ir izveidots vasaras pasākumu un nometņu kalendārs bērniem un jauniešiem. Kā zināms, vasarā, kad skolās un augstkolās sācies brīvlaiks, pienāk atvaļinājuma laiks, īpaši skolas vecuma bērniem un studentiem parasti tiek piedāvātas dažādas iespējas saturīgi pavadīt laiku.

Kalendārā apkopoti pasākumi, kas notiks šī gada vasarā – jūnijā, jūlijā, augustā – ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Tajā sevi interesējošu pasākumu var atrast ikviens vecumā no septiņiem līdz pat 30 gadiem.

A. Aleksandrova norāda, ka tāds kalendārs tapis pirmo reizi, “tādēļ jau laicīgi atvainojos, ja nav iekļauta kāda jūsu nometne vai pasākums”. Viņa aicna visus, kas organizē atvērtus pasākumus bērniem un jauniešiem, turpmāk informāciju sūtīt uz e-pastu jauniesi@catholic.lv, kā arī pievienoties un sekot līdzi informācijai Facebook lapā katolis.jauniešiem.

Kalendārs ir pieejams ŠEIT, kā arī katoļu jauniešu organizāciju Facebook lapā katolis.jauniešiem.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti