Salaspils draudze lūdz palīdzību jumta atjaunošanas projektam

Salaspils Vissvētākās Jaunavas Marijas – Rožukroņa karalienes draudze turpina sava dievnama atjaunošanu un lūdz atbalstu ēkas jumta renovācijai. Draudzes prāvests Ilmārs Tolstovs norāda, ka šī projekta īstenošanai draudzei ir jāsavāc vismaz 300 000 eiro.

Salaspils baznīcā jau ilgāku laiku notiek dažādi renovācijas darbi, lai labotu dievnama celtniecības laikā pieļautās kļūdas. Jau ir nosiltinātas visas četras sienas, taču diemžēl, ņemot vērā jumta nepilnības, siltums caur jumtu nonāk atmosfērā. Līdz ar to ir jāremontē un jāsiltina arī 1000 kvadrātmetru lielais baznīcas jumts. Draudzes prāvests stāsta, ka īpaša problēma esot jumta šuves un salaiduma vietas, caur kurām lietus laikā un no sniega baznīcā tek ūdens, veidojot telpā peļķes. Draudze ir iecerējusi arī vēl vairākus projektus, piemēram, veidot uzbrauktuvi cilvēkiem ratiņkrēslā, pievērsties dievnama kāpņu atjaunošanai, kā arī ērģeļu atjaunošanai, taču jumta atjaunošana šobrīd ir visaktuālākā.

I. Tolstovs aicina atbalstīt dievnama renovācijas darbus, pateicas ziedotājiem un norāda, ka ziedotāju nodomā tiek svinēts dievkalpojums katra mēneša pirmajā sestdienā pl. 8.

Salaspils draudzes dievnama jumta atjaunošanas projektu var atbalstīt, pārskaitot līdzekļus draudzes bankas kontā:
LV41UNLA0050000010880
Salaspils Romas Katoļu Draudze
Reģ. Nr. 90000470778
Rīgas iela 26, Salaspils
LV-2121, Latvija

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti