Kristus Karaļa draudze aicina uz iekšējās lūgšanas skolu

Rīgas Kristus Karaļa draudze šoruden piecu sestdienu priekšpusdienās aicinās uz iekšējās lūgšanas skolu ar Svētajiem Rakstiem. Uz tikšanām aicināti visi, kas vēlas padziļināt ticību, mācīties lūgties ar Svētajiem Rakstiem klusumā, kā arī izprast un iemīlēt Dieva Vārdu.

Pirmā tikšanās norisināsies jau šonedēļ, 17. septembrī, pl. 11, pēc tam tās notiks ik pēc divām nedēļām, katru reizi pievēršoties konkrētai tēmai. Katras nodarbības laikā varēs gūt sistemātiskas zināšanas par lūgšanas metodi, ievadu Svēto Rakstu apcerē, kā arī būs lūgšana ar Dieva Vārdu klusumā un dalīšanās. Plānots, ka tikšanos laikā tiks apskatītas šādas tēmas: 17. septembrī – Karmela lūgšanas metode: ticība un attiecības. “Tava ticība Tevi dziedinājusi!” Mk 5, 25-34; 1. oktobrī – ar sv. Terēzi no Bērna Jēzus: sevis pazīšana un garīgā nabadzība. “Svētlaimīgi garā nabagie…” Mt 5, 3-12; 15. oktobrī – ar sv. Terēzi no Avilas: Kristus cilvēciskuma kontemplācija. “Mācītāj, kur Tu mājo?” Jņ 1, 35-39; 29. oktobrī – Jūtas iekšējā lūgšanā. “Un Jēzus sāka raudāt.” Jņ 11, 1-37; 12. novembrī – Psiholoģisko ievainojumu pārveidošana lūgšanā. “Viņš rādīja tiem savas rokas un sānus.” Jņ 20,19-23.

Tikšanās vadīs Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta asociētā profesore māsa Sofija Irēna Ošmjanska Dr.theol. Tās norisināsies projekta „Psiholoģijas un teoloģijas dialogs” ietvaros, kuru jau vairākus gadus īsteno Pastorālās aprūpes profesionāļu asociācija. Tajās ne tikai tiek izklāstīti ticības jautājumi, bet arī notiek praktiska apmācība, kā ar iekšējās lūgšanas palīdzību iepazīt sevi, savas emocijas, un tikt galā ar ikdienas stresu.

Tikšanās norisināsies Rīgas Kristus Karaļa baznīcā Rīgā, Meža prospektā 86 no pl. 11 līdz 13. Uz nodarbību jāierodas ar Bībeli (Veco un Jauno Derību). Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, savukārt jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar māsu Sofiju, rakstot Whatsapp ziņu uz tālruni 29931767.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti