Žēlsirdības projektu konkursā atbalstu gūst pieci projekti

Oktobra sākumā nodibinājums “Caritas Latvija” izsludināja otro žēlsirdības projektu konkursu, aicinot draudzes un to “Caritas” grupas pieteikt savas idejas. Konkurss ir noslēdzies un nodibinājums ziņo, ka finansējums tiks piešķirts pieciem projektiem.

Projekta ietvaros tika saņemti pieci projekti. Tos izvērtēja konkursa komisijas locekļi – priekšsēdētājs bīskaps Andris Kravalis, “Caritas Latvija” valdes priekšsēdētāja Inese Švekle, nodibinājuma finansiste Iveta Lāce un “Caritas Latvija” brīvprātīgā darba vadītāja Marija Diaza. Izvērtējot iesniegtos projektus, komisija secināja, ka tie visi atbilst konkursa nolikuma kritērijiem, tāpēc tika pieņemts lēmums atbalstīt tos visus.

“Caritas Latvija” ziņo, ka projekta ietvaros finansējumu līdz 500 eiro vērtībā saņems: Silenes draudzes projekts “Kopā būs vieglāk!”; Mazsalacas draudzes projekts “Svētceļojums uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā”; Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles projekts “Ziemassvētku pasākums katedrāles Caritas grupas trūcīgajiem”; Madonas draudzes projekts “Atbalsts vājdzirdīgajiem Madonas katoļu baznīcā”; Rīgas Svētā Franciska draudzes projekts “Dalīties mīlestībā”. Projektus to iesniedzēji varēs īstenot līdz nākamā gada 31. oktobrim.

“Caritas Latvija” ziņo, ka sniegs informāciju par katru no projektiem, kad tas tiks īstenots. Tāpat nodibinājums uzsver: “Ceram, ka šī iniciatīva veicinās jaunu “Caritas” grupu veidošanos pie draudzēm, kā arī stiprinās savstarpējo sadraudzību un tuvākmīlestību. Paldies visiem projektu iesniedzējiem par iesaistīšanos un aktivitāti, kā arī ziedotājiem, bez kuru sirds dāsnuma iniciatīva nebūtu iespējama!”

“Caritas Latvija” plāno, ka nākamā žēlsirdības projektu konkursa kārta tikšot izsludināta 2023. gada Lielajā gavēnī. Tajā aicinātas piedalīties arī citas draudzes.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti