Jauniešu dienām pieteikušies jau vairāk nekā 400 000 jaunieši no visas pasaules

Pirms trim mēnešiem, 2022. gada 23. oktobrī, sākās reģistrēšanās Pasaules Jauniešu dienām Lisabonā. Un šajā laikā pasākumam ir pieteikušies vairāk nekā 400 000 jaunieši no visas pasaules. Pasākuma rīkotāji norāda, ka līdz šim brīdim dalību Jauniešu dienās pieteikuši jaunieši no Portugāles, Spānijas, Francijas, Itālijas, Polijas, ASV, Brazīlijas, Meksikas, Argentīnas, kā arī Mozambikas, Angolas, Gvinejas Bisavas.

19. janvārī pāvests Francisks šiem jauniešiem ierakstīja video vēstījumu, kurā norādīja: “Es esmu pārsteigts un priecīgs, ka ieradīsies tik daudz jauniešu, jo viņi vēlas piedalīties!” Pāvests pauda cerību, ka vēl daudzi jaunieši sekos šim piemēram un arī dosies ceļā uz Portugāli, lai kopā pavadītu neaizmirstamas dienas.

Atgādinām, ka arī jaunieši no Latvijas dosies uz Portugāli. Mājaslapā www.pjd.lv var atrast informāciju par Pasaules Jauniešu dienām, to simboliem, kā arī par dažādām iespējām doties uz Lisabonu no Latvijas. No Latvijas jaunieši dosies vienotā grupā vai arī var izvēlēties doties ceļā kopā ar kādu no kopienām, kas organizēs braucienu.

Jaunieši, kas vēlētos doties ar Latvijas grupu, ir aicināti līdz 31. martam pieteikties. Pieteikšanās vēl nav reģistrācija. Tā drīzāk ir starpposms, kas palīdzēs pasākuma koordinatoriem Latvijā apjaust, cik liela ir jauniešu interese un organizēt tālāko ceļu. Pieteikšanās anketa ir pieejama ŠEIT

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti