Aglonas svētku tiešraides dažādos medijos

Vakar, 11. augustā, ar slimniekiem veltītu dienu Aglonā sākās Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku svinības. Šajās dienās Aglonā sāks ierasties svētceļnieki un ticīgie, lai piedalītos dievkalpojumos un lūgšanās.

Tie, kuriem dažādu iemeslu dēļ tomēr nav iespējams piedalīties svētkos, atsevišķiem dievkalpojumiem un lūgšanu brīžiem var sekot līdzi dažādos medijos. Radio Marija Latvija jau no vakardienas piedāvā dievkalpojumu tiešraides no Aglonas bazilikas. Turpmākājās dienās radio gandrīz visas dienas garumā piedāvās attālināti piedalīties svētkos, translējot gan dievkalpojumus, gan lūgšanas, gan arī Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu instūta katehēzes tiešraidi. Tiešraides papildinās reportāžas un intervijas ar Aglonā satiktajiem svētceļniekiem un ticīgajiem. Ar Radio Marija programmu Aglonā var iepazīties ŠEIT

Savukārt Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā būs iespēja tiešraidē skatīties Tautas Krustaceļu 14. augustā pl. 22 un 15. augustā pl. 12 Svētās Mises translāciju. Svēto Misi 15. augustā svinēs apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs Petars Antuns Rajičs.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti