Līdz 25. augustam turpinās dokumentu pieņemšana RARZI

Vēl šodien un rīt, 17. un 18. augustā, interesenti var pagūt elektroniski iesniegt dokumentus Rīgas Augstākajā reliģijas zinātņu institūtā (RARZI), lai pieteiktos studijām. Ja to neizdosies izdarīt elektroniski, klātienē dokumentus varēs iesniegt no 21. līdz 25. augustam, ziņo augstskola.

Savukārt 25. augustā paredzētas iestājpārrunas visiem dokumentu iesniedzējiem. Par to, kādas ir uzņemšanas prasības augstskolā, var uzzināt ŠEIT. Klausītāji tiek aicināti pieteikties 1. semestra nodarbībām līdz 31. augustam.

Augstskolā var iegūt humanitāro zinātņu bakalaura grādu reliģijā un teoloģijā, studijām veltot trīs gadus un trīs mēnešus. Tāpat augstskola piedāvā augstākā līmeņa studijas divu ar pusi gadu garumā, kuru rezultātā tiek iegūts profesionālais maģistra grāds reliģijā un teoloģijā un pastorālā konsultanta kvalifikācija. Interesenti var apmeklēt ar katoliskās teoloģijas pamatkursu vai kļūt par klausītājiem vai viesstudentiem augstskolā. Augstskola piedāvā nepilnas klātienes studijas, kas nozīmē, ka studijas norisinās piektdienu vakaros un sestdienās, pulcējot studentus no dažādām Latvijas vietām.

RARZI ziņo, ka studijas šajā augstskolā bieži izvēlas cilvēki, kas jau ir ieguvuši iepriekš augstāko izglītību. Pēc studijām RARZI ir iespēja kļūt par pastorālo konsultantu, kapelānu, katehētu, stradājot slimnīcās, krīzes un psiholoģiskās palīdzības centros, sociālās iestādēs, ieslodzījuma vietās, armijā, Baznīcas draudzēs.

Atgādinām, ka 12 gadu laikā RARZI absolvējuši 75 bakalauri un 38 maģistri. Aizvadītajā akadēmiskajā gadā RARZI bija ap 70 studentu.

Studijas augstskolā sāksies piektdien, 1. septembrī, ar Svēto Misi pl.16.30 Rīgas Svētā Franciska baznīcā.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti