Šodien Alberta baznīcā lūgšana par kristiešu vienotību

Šodien noslēdzas ikgadējā Lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību, kura katru gadu notiek laikā no 18. līdz 25. janvārim, mudinot visu kristīgo konfesiju ticīgos uz kopīgu lūgšanu par savstarpēju vienotību un mieru. Šīs nedēļas laikā Radio Marija Latvija piedāvāja īpašu programmu, tāpat tradicionāli Siguldas draudzē un apkārtnē norisinājās ekumeniski pasākumi kopā ar citu konfesiju ticīgajiem. Savukārt kopiena „Chemin Neuf“ piedāvāja savu sociālo tīklu kontos kopienas pārstāvju no Burkinafaso sagatavotos videoierakstus ar iespēju pārdomāt šī gada Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienotību tēmu.

Nedēļas pasākumus šodien, 25. janvārī, noslēgs ekumenisks lūgšanu vakars Rīgas Svētā Alberta baznīcā. Tajā tiksies dažādu konfesiju ticīgie un garīdznieki, lai kopā pielūgtu Dievu, Viņu slavētu, kā arī izteiktu savus lūgumus. Vakara gaitā izskanēs arī vairākas uzrunas. Pasākumā, kurš šāksies pl. 18, piedalīsies Latvijas Katoļu Baznīcas un Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas bīskapi, mācītāji un pārstāvji, Latvijas Baptistu draudžu savienības garīdznieki un pārstāvji, Armēņu baznīcas, Krievu un latviešu Vasarssvētku draudzes (Dzīvības avots un Labā vēsts), draudžu “Kristus pasaulei” un „Jaunā paaudze“ garīdznieki un pārstāvji. Šo pasākumu šodien pl. 18.30 pārraidīs arī Radio Marija Latvija.

Atgādinām, ka Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienotību šī gada tēma ir Lūkasa evaņģēlija vārdi „Mīli Kungu, savu Dievu, (…) un savu tuvāko – kā sevi pašu.“ (Lk 10, 27). To izvēlējās un šī gada nedēļai paredzētos lūgšanu materiālus sagatavoja dažādu konfesiju kristieši no Burkinafaso.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti