Pāvests saņēmis Pasaules Jauniešu dienu mugursomu

Madrides arhibīskaps Antonio Marija Ruko Varela pāvestam Benediktam XVI jau nodevis mugursomu ar Madrides Pasaules Jauniešu dienu simboliku. Pāvests ir pirmais, kura rīcībā nonākusi mugursoma, ko saņems ikviens Madrides Pasaules Jauniešu dienu dalībnieks.
Katrā mugursomā būs īpaša pāvesta dāvana – “YouCat” jeb „Katehisms jauniešiem”, kas piedāvā mūsdienīgu Katoliskās mācības skaidrojumu. Grāmata ietver jautājumus un atbildes, komentārus, attēlus, kā arī galveno jēdzienu definīcijas. Tajā apkopoti arī citāti no Bībeles, svēto un lielu katoļticības skolotāju teicieni. „Katehisma jauniešiem” mērķis ir padarīt ticību saprotamu ikvienam Pasaules Jauniešu dienu dalībniekam.

Dalībnieku mugursomās būs arī Rožukronis, Svētceļnieka buklets, PJD ceļvedis, braukšanas karte sabiedriskajā transportā, cepurīte un vēdeklis karstajām augusta dienām Spānijā. Tāpat dalībnieki varēs apmeklēt PJD kultūras programmu, viņiem būs prioritārās ieejas biļetes galvenajos PJD pasākumos, kā arī apdrošināšana PJD norises laikam.
Pāvests Benedikts XVI Madridē gaida ikvienu jaunieti, lai „tiklab ticīgie, kā arī šaubīgie un tie, kuri nemaz netic – piedzīvotu to, kas viņu dzīvē var būt izšķirošs – augšāmcēlušos un dzīvo Kungu Jēzu, viņa mīlestību uz ikvienu cilvēku.”
Kā jau informējām, Latvijas jaunieši var piedalīties unikālajā Pasaules jauniešu dienu piedzīvojumā, dodoties uz Madridi pa vienu no trim ceļiem: visu četru Latvijas diecēžu piedāvāto ceļu, kopienas “Emmanuel” ceļu vai kopienas “Chemin Neuf” ceļu.
Katrs atsevišķi vai kopā ar draudzi vai kopienu var izvēlēties, pa kuru no piedāvātājiem „camino” (svētceļnieka ceļa apzīmējums), doties uz Pasaules Jauniešu dienām, lai 16. augustā satiktos Madridē, kopīgi apliecinātu ticību Kristum un piedzīvotu Baznīcas vienotību.
Praktiska informācija par katru no trim ceļiem un pieteikšanos pieejama PJD plakātā un mājas lapā www.catholic.lv/madride.
Vidzemes Katoļu jauniešu centra vadītāja Gunta Ziemele

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti