Līdz 1. septembrim var reģistrēties uz Tezē Baltijas reģionālo tikšanos

No šī gada 26. līdz 28. septembrim Rīgā notiks uzticības svētceļojuma uz zemes posms – Tezē Baltijas reģionālā tikšanās „Kļūstot par zemes sāli”.

16 līdz 35 gadus veci jaunieši no Baltijas un Skandināvijas valstīm, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas, Vācijas un citām valstīm kopā ar Tezē brāļiem ir aicināti piedalīties Tezē lūgšanās, semināros un darbnīcās, kā arī piedzīvot Rīgas, Jelgavas un Ogres ģimeņu un draudžu viesmīlību. Tikšanās pasākumi notiks Sv. Pētera baznīcā un citos dievnamos, draudzēs Rīgā, Jelgavā un Ogrē.

Iepazīties ar tikšanās programmu var ŠEIT. (http://taizeriga2014.lv/programma/)

Aicinām jauniešus no Latvijas pievienoties šim uzticības svētceļojuma uz zemes posmam. Visi tikšanās dalībnieki ir aicināti līdz 1. septembrim reģistrēties dalībai ŠEIT. (https://register.taize.fr/meeting.xhtml?cid=1)

Dalības ziedojums jauniešiem no Latvijas (un Rīgas) ir eur 15. Visiem jauniešiem tiks nodrošināta ēdināšana, jauniešiem no reģioniem tiks nodrošinātas naktsmājas Rīgas un Rīgas apkārtnes draudžu locekļu ģimenēs, kā arī sabiedriskā transporta biļete tikšanās nedēļas nogales garumā.

Ja dalības ziedojums vai nokļūšanas Rīgā izdevumi ir šķērslis dalībai, lūdzam rakstīt uz info@taizeriga2014.lv. Mēģināsim to novērst kopīgi.

www.taizeriga2014.lv

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti