Jauna grāmata par Rožukroņa lūgšanu

Izdevniecība “Dzīvības straumes”, gatavojoties Vissvētākās Jaunavas Marijas mēnesim, ir laidusi klajā jaunu grāmatu – Kalna svētību kopienas māsas Emanuēlas Maijāras darbu “Rožukronis – ceļojums, kas pārvērš tavu dzīvi”. Grāmatu no franču valodas tulkoja Inese Gagaine.

Izdevumā ir apkopotas māsas veidotās apceres par četru tradicionālo Rožukroņa daļu – priecīgās, gaismas, sāpīgās, augstās godības – noslēpumiem. Tāpat māsa Emanuēla pati  irizveidojusi vēl divas šīs lūgšanas daļas – līdzcietības un žēlsirdības – , kurās apcer vēl vairākus notikumus no Jēzus dzīves, kā arī viņa piedāvātās līdzības. Piemēram, līdzību par labo samarieti, Naines atraitnes dēla augšāmcelšanu, brīdi, kad Veronika noslauka Jēzus vaigu, līdzību par pazudušo dēlu, Jēzus tikšanos ar laulības pārkāpēju un citus notikumus. Izdevumā viņa piedāvā šo noslēpumu apceres.

Grāmatas noslēgumā ir ievietotas dažādu svēto pārdomas par Rožukroni, kā arī liecības par šīs lūgšanas spēku.

Grāmatas autore māsa Emanuēla Maijāra ir dzimusi Francijā 1947. gadā. Ieguvusi licenciāta grādu literatūrā un mākslas vēsturē Sorbonnas Universitātē 1971. gadā. Kalna Svētību kopienas locekle viņa ir kopš 1976. gada. No 1989. gada māsa dzīvo Medžugorjē (Bosnijā un Hercogovinā), kā arī ceļo pa visu pasauli, lai evaņģelizētu.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti