Labdarības koncertā vāks līdzekļus Kurmenes baznīcas atjaunošanai

Jau vairākus gadus sabiedrībā pazīstami mūziķi vasarā pulcējas Bruknas muižā, lai kopīgi atbalstītu tur tapušā dievnama celtniecību, kā arī apkārtnes labiekārtošanu. Projekta iniciators ir Bruknas Kalna svētību kopienas vadītājs priesteris Andrejs Mediņš, kurš šoruden aicina iesaistīties jaunā labdarības pasākumā.
Šī gada 1. jūlijā Jelgavas diecēzes bīskaps Edvards Pavlovskis nominēja A. Mediņus par Kurmenes katoļu draudzes prāvestu. Svētdien, 6. oktobrī, sākot no pl. 12 jaunais draudzes prāvests aicina uz koncertu Kurmenē, lai atbalstītu dievnama atjaunošanu. Koncertā piedalīsies Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Marts Kristiāns Kalniņš , grupa “Putnu balle” un Jānis Miltiņš.
Nākamgad klasicisma stilā 1870. gadā celtā Kurmenes katoļu baznīca svinēs 150 gadu jubileju. Lai sapostu dievnamu svinībām ir nepieciešams veikt vairākus darbus. Pēdējo 20 gadu laikā ēka ir daudz cietusi no mitruma. Tā mitruma dēļ ir cietušas ērģeļmeistara Frīdriha Vaisenbarna 1870. gadā darinātas ērģeles, kuras turpmāko divu gadu laikā ir plānots atjaunot. Tāpat ir nepieciešams remontēt grīdu, pabeigt torņa seguma likšanas darbus.
Koncerts notiks Kurmenes estrādē no pl. 12 līdz 15. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Ieejas biļete koncertā vienai personai maksā 15 eiro, ģimenes biļete (divi pieaugušie un viens vai vairāki bērni) – 25 eiro.
LRKB IC; Foto: Bruknas Kalna svētību kopiena

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti