Radio Marija jubileja: Jautājums brīvprātīgajai, raidījuma vadītājai Sandrai Preisai

Radio Marija Latvija ikdiena nebūtu iespējama bez daudzajiem brīvprātīgajiem, kas tā darbībā iesaistās visdažādākajos veidos. Katru dienu ēterā skan vairāki raidījumi, kurus veido brīvprātīgie. Tāpēc šoreiz uz mūsu jautājumiem atbild brīvprātīgā Sandra Preisa, raidījuma “Vairāk Tevis manī…” veidotāja.

Cik ilgi jau strādājat radio un kas ir Jūsu kalpošanas pamatā?

Darbojos Radio Marija Latvija no paša sākuma. Vadu raidījumu “Vairāk Tevis manī…” – par dažādām tēmām, kuras svarīgas cilvēkiem, kuri savu dzīvi cenšas izdzīvot kā kristieši pasaulē. Raidījums skan pirmdienās pl. 22.00. Pirmdienu rītos no pl. 7.00 līdz 9.00 vadu lūgšanas, translēju Svēto Misi no Latvijas baznīcām. 

Kas ir bijuši, jūsuprāt, svarīgākie Radio Marija Latvija notikumi un sasniegumi šo piecu gadu laikā?

Galvenais sasniegums ir tāds, ka radio vispār pastāv. Tas apliecina, ka ejam vienā solī ar Dievišķo Providenci. Otrs sasniegums ir tas, ka sasniedzam arvien lielāku auditoriju

Ko dod radio Jums?

Radio dod iespēju kalpot atbilstoši spējām un aicinājumam, lai gan mana iesaistīšanās bija pārsteigums man pašai. Tas ir garāks stāsts, bet tik negaidīts! Tāpēc pilnīgi noteikti varu apgalvot, ka Dieva domas nav mūsu domas, un Dieva ceļi nav mūsu ceļi.

Ko novēlat Jūsu klausītājiem? 

Pirmkārt, gribu pateikties par atbalstu. Otrkārt, aicinu biežāk izteikt savas domas, vērtējumus, jautājumus un ierosinājumus, jo šis radio pieder klausītājiem. Tas mums visiem palīdzētu veidot labāku saturu. Un, protams, mudinu nezaudēt uzticēšanos Dievišķajai Providencei šajā savādajā laikā. Klusu Adventu un priecīgus Kristus dzimšanas svētkus!

KABIA; Foto: Radio Marija Latvija; Sandra Preisa

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti