Radio Marija jubileja: Jautājums Judītei Ozoliņai, radio darbiniecei

Radio Marija Latvija ikdienas darbību un skanējumu nodrošina vairāki cilvēki, kuriem radio ir kļuvis ne tikai par kalpošanas, bet arī darba vietu. Judīte Ozoliņa patlaban radio veic finansistes un lietvedes pienākumus, bet ceļu radio sākusi kā brīvprātīgā. Turpinājumā viņas atbildes uz mūsu jautājumiem par aizvadītajiem pieciem gadiem radio dzīvē.

Cik ilgi jau strādājat radio, kādi ir Jūsu pienākumi? Kā šai laikā ir mainījies radio, tā klausītāji, darbinieki?

Radio darbojos kopš 2015. gada maija kā brīvprātīgā. Tai laikā studija vēl nebija iekārtota. Vēl remontdarbi bija procesā. Nācu, kad aicināja, pēc vajadzības. Taču kā pastāvīgs darbinieks-koordinatore radio ienācu 2016.gada 15. februārī. Radio šai laikā viennozīmīgi ir audzis. Ļoti. Auguši savās prasmēs esam arī mēs paši. Darbs dara darītāju. Tas raksturo to, kas šo gadu laikā ir noticis ar radio. Esam piedzīvojuši tiešām neskaitāmus apliecinājumus Dieva klātbūtnei mūsu misijā, un tas stiprina un motivē darboties tālāk.

Kas ir bijuši, jūsuprāt, svarīgākie Radio Marija Latvija notikumi šo piecu gadu laikā?

Katra jauna frekvence ir patiesi liels notikums, Dieva dāvana. Katrs jauns brīvprātīgais tāpat. Manuprāt, pati radio esība Latvijā ir svarīga. Esam neskaitāmas liecības saņēmuši, kur līdzcilvēki apliecina, cik daudz šī iespēja būt kopā arī neesot blakus, ir nozīmīga.

Ko dod radio Jums pašai? 

Atskatoties uz pēdējiem pieciem gadiem, radio ir bijusi liela daļa manas dzīves, daļa manis pašas būtības. Radio esmu izjutusi kā bērnu, tik ļoti cieši jūtos ar radio bijusi saistīta. Attiecīgi tieši to man radio ir devis – lielu prieku, piepildījumu un milzīgi daudz atbildības sajūtas pieprasījusi. Cilvēki, kas pieder radio, ir mani draugi, mana ģimene, būtiska daļa manas dzīves. Caur to esmu guvusi neskaitāmas svētības.

Ko novēlat Jūsu klausītājiem? 

Es vēlu piedzīvot Svētā Gara patiesi klātbūtni un nekad nejusties vientuļam, kamēr vien radio skan. Šis radio, šī dāvana ir Dieva apliecinājums, ka mums ir visas iespējas būt kopībā. Arī fiziski ierobežotos apstākļos. Aicinu vienmēr turēt lūgšanā šo misiju!

KABIA; Foto: Radio Marija Latvija

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti