“Dzīvības Straumes” piedāvā divas jaunas grāmatas

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” laidusi klajā divas grāmatas: Hosē Prado Floresa “Kā evaņģelizēt kristītos” un māss Emanuēlas Maijāras un Loransas Šartjē “Garīgā cīņa – ātrākais ceļš uz vienotību ar Dievu”.

Grāmatas “Kā evaņģelizēt kristītos” autors saskata nepieciešamību evaņģelizēt tos, kuri pie Baznīcas jau pieder (ir kristīti un, iespējams, mācījušies arī katehismu), bet nekad nav iepazinuši un pieņēmuši Kristu kā savu personisko Glābēju. Bet bez tā jauns evaņģelizācijas pavasaris nav iespējams. Katehizācijai jeb apmācībai faktiski vajadzētu sekot tikai pēc evaņģelizācijas. Autors savā plašajā katehizācijas pieredzē un paša garīgajā ceļā ir atklājis Labās Vēsts sludināšanas stūrakmeni: tā ir kerigma, īsa un iespaidīga vēsts par augšāmcēlušos Jēzu. Grāmata savā ziņā ir mācību līdzeklis ar uzdevumiem un pārbaudes jautājumiem; tā palīdz apgūt kerigmas sludināšanu, īpaši izmantojot arī katra cilvēka personisko liecību.

Māsas Emanuēlas un L. Šartjē savā nelielajā grāmatiņā stāsta, kas ir garīgā cīņa, bet, jo sevišķi, kā to pareizi izcīnīt. Viņas piedāvā lielisku garīgo ieroču sarakstu un dažādu svēto atziņas par garīgās cīņas paņēmieniem. Pielikumos pievienoti Dievmātes vēstījumi par Rožukroni – ārkārtīgi iedarbīgu ieroci -, kā arī tēva Luī Eduāra Sestaka un pāvesta Leona XIII spēcīgās lūgšanas: viena – Dievmātei, eņģeļu Karalienei, otra – erceņģelim Mihaēlam.

Grāmatas var iegādāties draudžu grāmatu galdos vai arī pasūtīt pa pastu, zvanot uz tālruni: 29455267 Ilzei Kuršai-Briedei. Grāmatu cenas bez uzcenojuma ir: “Kā evaņģelizēt kristītos” – 4,50 eiro un “Garīgā cīņa” – 1,50 eiro.

“Dzīvības Straumes”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti