Aicina uz konferenci “Trīs zaudējumi”

9. aprīlī kustība “Pro Sanctitate” sadarbībā ar centru “Willingness Team” (Malta), centru “Dar Guzeppa Debono” (Malta), Rīgas Augstāko reliģijas zinātņu institūtu un Rīgas Katoļu ģimnāziju aicina uz tiešsaistes konferenci “Trīs zaudējumi”. Pasākuma laikā speciālisti no Maltas dalīsies pieredzē, strādājot ar jauniešiem, vientuļajām mātēm, pāriem, kuriem ir neauglības problēmas, kas piedzīvojuši mākslīgo vai spontāno abortu, kā arī IVF jeb mākslīgās apaugļošanas procedūras.

Kā pastāstīja “Pro Sanctitate” pārstāve Rita Refalo, centrs “Willingness Team” vairāk darbojas tieši prevencijas jomā, jo specializējas darbā ar jauniešiem, pārrunājot tēmas, kas saistītas ar seksualitāti, dzimumu, homoseksualitāti utml. Savukārt “Dar Guzeppa Debono” piedāvā atbalstu gan vientuļajiem vecākiem, gan pāriem, kas saskaras ar dažāda veida reproduktīvās veselības jautājumiem, kā arī problēmām bērnu audzināšanā, vēlas uzlabot pāru attiecības. 

R. Refalo paskaidroja, ka bieži vien katehēti un draudžu aktīvisti saskaras ar pāriem, kas piedzīvo neauglības problēmas, bet īsti nezina, kā šajās situācijās runāt ar konkrētajiem cilvēkiem un kādu atbalstu vai palīdzību piedāvāt. Tāpēc konferences laikā būs iespēja gūt ieskatu abu centru darbībā un pieredzē. Pasākums sāksies pl. 9 un to atklās “Dar Guzeppa Debono” dibinātāja Marija Atarde. Turpinājumā speciālisti pieskarsies tēmām, kas saistītas ar grūtniecības pārtraukšanos un tās ietekmi uz cilvēka mentālo veselību un reproduktīvo veselību; mākslīgās apaugļošanas un aborta juridiskajiem apsektiem, kā arī neauglībai.

Konferences mērķis ir vairot izpratni par cilvēkiem, kas saskārušies ar neauglību, abortiem, kā arī mākslīgās apaugļošanas procedūru, kā arī dāvāt priekšstatu par iespējām, kā vairot šajos cilvēkos pašpārliecinātību, kā palīdzēt viņiem pārvarēt zaudējumus un integrēties sabiedrībā.

Pieteikšanās konferencei līdz 5. aprīlim ir iespējama ŠEIT. Dalības maksa pasākumā ir 10 eiro. Papildu jautājumu gadījumā tālrunis saziņai ir: + 371 263 19789; e-pasts: liliane123@hotmail.com.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti