Kopiena “Tezē” aicina jauniešus sagaidīt jauno gadu Rostokā

No šī gada 28. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim Vācijas pilsētā Rostokā norisināsies 45. Tezē Eiropas jauniešu tikšanās. Jauniešiem veltīto tikšanos organizē kopiena “Tezē”(Taizé), kas aicina jau tagad jauniešus pieteikt savu dalību pasākumā.

Katru gadu kopiena aicina Eiropas jauniešus sagaidīt jauno gadu kopā, šajā laikā pavadot laiku kopā ar jauniešiem no citām valstīm, kopīgi lūdzoties, īpaši par mieru un vienotību pasaulē, savstarpēji sarunājoties un diskutējot. Covid-19 pandēmijas ēnā jaunā gada sagaidīšana kopā ar kopienas brāļiem un jauniešiem tika piedāvāta tiešsaistē. Šogad brāļi aicināja jauniešus tikties divas reizes – vispirms 2022. gads tika sagaidīts tiešsaistē, savukārt klātienes tikšanās vasarā tika organizēta Itālijas ziemeļos, Turīnā.

Šajā gadu mijā brāļi cer piedāvāt 18 līdz 35 gadus veciem jauniešiem iespēju atkal tikties klātienē. Šoreiz – Rostokā. Jauniešiem būs iespēja dzīvot ģimenēs, kā arī dažādās skolās un draudžu telpās. Rīta lūgšanas, kā arī dažādas darbnīcas un tikšanās notiks draudzēs, savukārt pusdienlaika un vakara lūgšanā jaunieši kopā ar kopienu vienosies izstāžu kompleksā “HanseMesse”. Tie jaunieši, kas vēlas kā brīvprātīgie palīdzēt nodrošināt tikšanās norisi, ir aicināti Rostokā ierasties jau 26. decembrī.

Kopienas mājaslapā www.taize.fr jau tagad ir pieejama informācija angļu un citās valodās par tikšanās norisi, nakšņošanas iespējām, dalības maksu, kā arī iespējām Eiropas jauniešu tikšanās piedalīties kā brīvprātīgajiem. Tāpat mājaslapā ir pieejama reģistrācijas anketa, kas jāaizpilda gan brīvprātīgajiem, gan arī tikšanās dalībniekiem.

Kopiena aicina jauniešus pieteikuma anketu aizpildīt līdz 15. novembrim.

KABIA; Foto: Taize Rostock

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti