Nākamā Tezē Eiropas jauniešu tikšanās notiks Slovēnijā

Šajās dienās Austrumvācijas pilsētā Rostokā pulcējušies aptuveni 5000 jauniešu, kas pārstāv gandrīz 50 kultūras, lai kopā piedalītos Tezē Eiropas jauniešu gadu mijas tikšanās reizē. Katru gadu kopiena Tezē aicina jauniešus sagaidīt jauno gadu, kopīgi lūdzoties, piedaloties darbnīcās, atveroties citām kultūrām un vienkārši otram cilvēkam, kādā no Eiropas pilsētām.

Tikšanās laikā katru dienu kopienas Tezē brāļi aicina uz lūgšanām, kā arī kopienas vadītājs brālis Aloīzs piedāvā cerības un iedvesmas vārdus turpmākajam jauniešu ceļam, uzsverot savstarpējā dialoga un solidaritātes nozīmi. Citastarpšoreiz brālis Aloīzs jauniešiem uzsvēra, ka, lai arī šoreiz tikšanās pēc garā pandēmijas perioda ir pulcējies ne tik liels skaits jauno cilvēku, viņi ir un paliek Baznīcas nākotne un cerība.

Kā parasti tikšanās laikā tiek nosaukta vieta, kur norisinās nākamā Tezē Eiropas jauniešu tikšanās. 30. decembra vakara lūgšanas laikā brālis Aloīzs sacīja, ka 2024. gadu jaunieši kopā ar Tezē kopienu ir aicināti sagaidīt Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā. Brālis uzsvēra, ka 46. Tezē rīkotā Eiropas jauniešu tikšanās notiks pilsētā, kura līdz šim vēl nekad nav uzņēmusi Tezē aicinātos jauniešus.

KABIA; Foto: Leszek Michalak

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti